Genç manken podyumda düşünce canından oldu

Brezilya’da düzenlenen bir defilede podyuma çıkan genç manken podyumda yürüdüğü sırada dengesini kaybederek yere düştü. Mankenden maalesef kısa süre sonra kötü haber geldi.


Genç manken podyumda düşünce canından oldu

Brezilya’nın Sao Poulo kentinde düzenlenen bir defileye katılan 26 yaşındaki TalesSoares isimli genç manken podyumda yürüdüğü sırada dengesini kaybetti ve yere düştü. Katılımcıların büyük ilgi gösterdiği defilede başlarda her şey yolunda görünüyordu.

Bütün mankenler sırası ile podyuma çıkarak kıyafetlerini sergiliyorlardı. Ta ki TalesSoares podyuma çıkana kadar. Tales podyumun ucuna kadar yürüdü ve dönüş yaptıktan hemen sonra sendeleyerek yere düştü.

AMATÖR KAMERA HERŞEYİ KAYDETTİ

Defileyi izlemeye gelen konuklardan birinin kaydettiği amatör kamera görüntülerde, mankenin podyumda yürüdüğü sırada dengesini kaybederek yere düştüğü açık bir şekilde görülüyor. Yerel basının haberine göre mankenin yere düşmesinden hemen sonra sağlık ekipleri podyuma gelerek mankene müdahale etmeye başladılar.Fakat  yapılan tüm müdahalelere rağmen genç manken kurtarılamadı. Genç mankenin defile sırasında düşerek rahatsızlanmasının nedeninin ne olduğunun bilinmemesi de yaşanılan korkuyu artırdı. Eğlenceli başlayan defile mankenin podyumda rahatsızlanarak ölmesi ile çok üzücü bir şekilde bitti.

ŞOVUN BİR PARÇASI SANDILAR

Defileyi izlemeye gelenler mankenin podyumda yürümesi sırasında bir anda yere düşmesini defilenin sahne şovlarından biri sandıklarını ve mankenin gerçekten rahatsızlandığını anladıklarında büyük şok ve korku yaşadıklarını söylediler.

Mankenin bağlı olduğu ajans yetkilileri, genç manken Soares’in daha önce herhangi bir sağlık sorununun olmadığını söylediler. Bununla birlikte mankenin her hangi bir uyuşturucu madde kullanmadığı da yapılan açıklamada belirtildi. Hayatını kaybeden manken TalesSoares’in epilepsi krizi geçirmiş olabileceği ihtimali üzerinde duruluyor. Ancak gerçek sebep doktorların yapacağı açıklamadan sonra ortaya çıkacak ve genç mankenin ölüm nedeni ortaya çıkacak.

Yazar: Aykut Bilir

Aykut Bilir
Aykut Bilir, 1981 senesinde Manisa'da dünyaya geldi. Bilir, eğitim hayatını Boğaziçi Üniversitesi'nde tamamlamıştır. Üniversite yıllarının ardından çeşitli mecralarda yazıları yayınlanan Aykut Bilir, günümüzde internet gazeteciliğine yönelik görsel ve yazılı materyaller içeren haberler yapmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.