Genç Kızlar, Son İşlerinde Polise Tosladı!

Facebook ve Instagram'dan tanıştıkları erkeklerle arkadaşlık kurarak eğlence çağırdıkları eğlence mekanında tuzak kuran kızlar, son işlerinde polisin başarılı operasyonuyla yakalandı.
Genç Kızlar, Son İşlerinde Polise Tosladı!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Başkent Ankara’da Facebook ve Instagram’dan arkadaşlık kurdukları erkekleri eğlence mekanına davet edip burada fazla hesap ödettiği belirlenen çete, polisin başarılı operasyonuyla çökertildi.

Sosyal medya ağları üzerinden gözüne kestirdikleri erkeklerle bir süre arkadaşlık eden genç kızlar, aralarında güven duygusu oluştuktan sonra tuzaklarına düşürdükleri kişiyi önceden belirledikleri eğlence mekanına davet ediyordu. Her şeyden habersiz burada genç kızlarla eğlenen kurban, gelen hesap sonrası neye uğradığını şaşırıyordu. Hesaba itirazı sonrası mekan sahibinin ve yanındaki adamlarının baskısıyla karşılaşan talihsiz vatandaş, varını yoğunu bırakarak mekandan ayrılıyordu.

POLİS VATANDAŞ KILIĞINA GİRDİ

Son dönemlerde artan şikayetler üzerine operasyonu derinleştiren Başkent polisi, akıl almaz taktikle vatandaşları tuzağına düşüren çete üyelerini takibe aldı. Genç kızların kullandıkları sosyal medya hesaplarını belirleyen ekipler, bu kızlarla normal vatandaş gibi arkadaşlık kurdu. Bir süre sonra tuzağa düşürdükleri kurbanları gibi polis ekiplerini de mekana davet edip dolandırmaya çalışan genç kızlar, başarılı bir operasyonla suçüstü yakalandı. 250’ye yakın polisin katıldığı dev operasyonda 130 kişi gözaltına aldı. Olayla ilgili geniş çaplı soruşturma devam ediyor.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.