Genç kızı zincirle bağlayıp 7 ay cinsel tacizde bulunarak işkence yaptı!

Tunceli'de Oktay Güler isimli şahıs 22 yaşındaki E.A'yı zincirle bağlayıp 7 ay boyunca işkence yapıp cinsel saldırıda bulundu. Genç kızın imdadına komşuları yetişti olay sonrası konuşan baba ise kızının konuşamayacak durama geldiğini belirtti.
Takip et
Genç kızı zincirle bağlayıp 7 ay cinsel tacizde bulunarak işkence yaptı!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Tunceli Hozat’a bağlı Yenidoğdu Köyü’nde yaşayan 22 yaşındaki E.A.’nın 7 aydır beraber yaşadığı Oktay Güler tarafından işkenceye maruz bırakıldığı iddia edildi.

HEM FİZİKSEL HEM CİNSEL ŞİDDET GÖRDÜ

Milliyet’in haberine göre; bir odada ayağından zincirle bağladığı kadına fiziksel ve cinsel şiddet uygulayan Oktay Güler E.A’nın ailesinin ihbarıyla yakalanarak tutuklandı. Yaşadığı travmalardan dolayı kızının konuşabilecek vaziyette olmadığını belirten baba Ö.A. şunları anlattı:

“Kızımın yaşadıklarından haberimiz yoktu. Telefonda iyi olduğunu söylüyordu. Korktuğu için bize anlatmamış. Bu adam kızımı aylarca zincire bağlamış ve her türlü işkenceyi yapmış. Zincirden artık nasıl kurtulduysa kurtulduğu gibi köylülerden birinin evine gitmiş. Köylüler bizi aradı. Kızımın telefonda diyebildiği tek şey, ‘Baba gelin beni kurtarın, bu adam beni öldürecek.’ Gidip hemen aldık. Her yerinde morluk vardı.

“AĞIR ŞEYLER YAŞAMIŞ, KONUŞACAK VAZIYETTE DEĞİL”

Kızım o kadar ağır şeyler yaşamış ki konuşabilecek vaziyette değil. Aldığı darbelerden dolayı devamlı başının ağrıdığını belirtiyor. Psikolojisi çok kötü. Oktay’ın ailesi olaydan sonra gelip özür diledi ve şikayetimizden vazgeçmemizi istedi. Kesinlikle vazgeçmem. Kızım Oktay’ın ailesiyle beraber kalıyordu. 7 aydır aynı evin içinde bir kız zincire bağlanmış, hiç mi bir şey demediler? Ben kızıma bunları yapan bu adamın en ağır cezayı almasını istiyorum.”

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.