Genç kız Tiktok videosu çerken çatıdan düşüp öldü!

Kuzenini ziyarete giden 23 yaşındaki Kübra Doğan, güneşin batışını arkasına alıp TikTok videosu çekmek için çatıya çıktı. Çatıdaki plastik panel kırılınca ortalama 50 metreden düşen Kübra Doğan yaşamını yitirdi.
Takip et
Genç kız Tiktok videosu çerken çatıdan düşüp öldü!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Kübra Doğan (23) önceki gün Mardin Midyat’tan İstanbul Esenyurt’a bağlı Sultaniye Mahallesi’nde oturan kuzeni Helen M.’yi (16) ziyarete gitti.

İki genç kız, güneşin batışını da gören bir Tiktok videosu çekmek için çatıya çıktı. İkili bir müddet çatıda fotoğraf ve video çekerek vakit geçirdi. Daha sonra Kübra Doğan çatıda oturduğu yerden inmek istediği sırada plastik panele ayak bastı. Doğan’ın ağırlığını kaldıramayan panel çöktü. Genç kız ortalama 50 metrelik yükseklikten apartman boşluğuna düştü. Kuzeninin düştüğünü gören Helen M. ailesine haber verdi. İhbar üstüne olay yerine sağlık ve polis ekipleri sevk edildi. Ekipler genç kızın olay yerinde yaşamını yitirdiğini belirledi.

Genç kız Tiktok videosu çerken çatıdan düşüp öldü!

O ANLARDA KAYITTAYDI

Kübra Doğan’ın feci ölümü ise kuzeni tarafından an be an kaydedildi. Genç kızın otopsi işlemlerinin sonrasında Midyat’ta toprağa verileceği söylendi. Yakınları, olaydan binanın müteahhidini sorumlu tutarak dava açacaklarını belirtti.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.