Genç Kadının Yardım Çağrısı!

İzmir Çeşme’de eski eşi tarafından darp edilen Beste Sözlü isimli genç kadın yardım çağrısında bulundu. Eski eşi tarafından tanınmayacak hale getirilen genç kadın “Yeni bir kimlikle başka şehirde yaşamak istiyorum” dedi.

İzmir Çeşme’de eski eşi tarafından tanınmayacak hale getirilen Beste Sözlü’nün eski eşi A.Ç., yüzünü şişe ile parçaladığı haberlerinin ardından adeta çılgına döndü. Beste Sözlü’ye telefon ile ulaşmaya çalışan A.Ç., aramalarına cevap alamayınca genç kadını arkadaşının numarasından arayarak tehditler savurdu. A.Ç., Beste Sözlü ile yaptığı konuşmada “Seni bitireceğim göreceksin” dedi.

YARDIM ÇAĞRISINDA BULUNDU

Eski eşi tarafından yüzü şişe ile tanınmaz hale getirilen genç kadın, yeni bir kimlik ile başka bir şehirde devletin koruması altında yaşamak istediğini belirterek yardım çağrısı yaptı. Aynı zamanda bir çocuk annesi olan Beste Sözlü: “Bu adam beni öldürmeden rahatlamayacak. Kurtarın beni” dedi.

İzmir Çeşme’de şiddetli geçimsizlik sebebi ile 2.5 yıl önce boşanan bir çocuk annesi Beste Sözlü, eski eşi A.Ç.’den şiddet görmeye devam etti. Yüzünü şişeyle tanınmaz hale getiren eski eşinin tehditlerinden korkan genç kadın devlet koruması talep etti. Acı dolu günlere değinerek konuşan Beste Sözlü “Bu adam bir an önce tutuklanmalı. Yüzümü ve kimliğimi değiştirip başka bir kentte devlet koruması altında yaşamayı istiyorum. Yoksa bu adam beni öldürmeden rahat etmeyecek” dedi.

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı