Genç Eşi, Serdar'ın Bütün Parasını Himayesine Aldı

Sık sık kumar oynadığı haberleriyle gündeme gelen Serdar Ortaç, bundan sonra eşinin onayı olmadan banka hesaplarından tek kuruş dahi kullanamayacak.
Takip et
Genç Eşi, Serdar'ın Bütün Parasını Himayesine Aldı
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Son dönemlerde boşanacakları yönünde dedikodular çıkan Serdar Ortaç ve eşi, sürpriz bir karara imza attı. Parayı elinde tutamadığını belirten ünlü şarkıcı, hesapların kontrolünü genç eşine bıraktı. Bundan sonra eşinin onayı olmadan Serdar Ortaç banka hesaplarından tek kuruş dahi harcayamayacak.

Daha önce kumarda çok kaybeden ve bu tutkusundan bir türlü vazgeçemeyen Serdar Ortaç, çareyi hesapların kontrolünü genç eşine bırakmakta buldu. Yoğun çalışma temposu nedeniyle eşine vakit ayıramamaktan yakınan ünlü şarkıcı, konserlerden kazandığı parayı eşiyle birlikte açtıkları ortak hesaba yatırdığını duyurdu. Bu hesabın kontrolünün de eşinde olduğuna vurgu yapan Serdar Ortaç, birikim yapabilmek için böyle bir yol seçtiklerini ifade etti.

EŞİNİ İKNA ETMEYE ÇALIŞIYOR

Hastalığı nedeniyle zor günler geçiren ve bu zor günlerde en büyük desteği eşinden gördüğüne dikkat çeken Serdar Ortaç, çocuk konusunda ısrarının devam ettiğini belirtti. Çocuklarının geleceği için birikim yapmak zorunda olduklarına işaret eden Ortaç, "Eşimi ikna etmeye çalışıyorum. O da her zamanki gibi bana direniyor. Bakalım bu savaştan kim galip çıkacak. Baba olmak, bu hayatta en fazla istediğim şeylerden biri" dedi.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.