adplus-dvertising

Genç bir kadınla ifşa olan Mahsun Kırmızıgül’ü boşayan Ece Binay konuştu!

Mahsun Kırmızıgül ile 6 senelik beraberliğini bir kaç gün önce sonlandıran Ece Binay ayrılığın sonrasında ilk defa konuştu. Kızı Lavin ile uzun zamandır Amerika’da yaşadığı ve evliliğin bu yüzden bittiği iddiasına yanıt veren Binay: “Türkiye’den uzak kaldığım süre 2 ya da 3 ayı geçmemiştir. Boşanmaya kadar evlilik birliğimiz normal biçimde devam etmiştir” şeklinde konuştu.
Takip et
Genç bir kadınla ifşa olan Mahsun Kırmızıgül’ü boşayan Ece Binay konuştu!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Mahsun Kırmızıgül ile Ece Binay’ın 6 senelik evlilikleri Beykoz Adliyesi’nde görülen davayla 15 dakikada bitti. Kırmızıgül, “Bütün çabalara karşın evliliğimizi kurtaramadık. Fikir ayrılıkları neticesinde ayrılmaya karar verdik” şeklinde konuştu. İhanet iddialarına sessiz kalan Ece Binay ise şu şekilde konuştu: “Boşanma davası açmıştım neticelendi ve boşandık. “

BOŞANMA NEDENİ MESAFELER Mİ?

İddiaya göre; Ece Binay kızı Lavin ile uzun süredir Amerika’da yaşıyordu, Mahsun Kırmızıgül ayrılığa dayanamadı evliliği bitirme kararı aldı. Bu gelişmelerin sonrasında Ece Binay, Instagram’da yeni bir açıklama yaptı.

EVLİLİK BİRLİĞİMİZ NORMAL ŞEKİLDE DEVAM ETTİ!

İddialara yanıt veren Binay şu mesajı paylaştı:

“İddia edilen; evliliğimizin iki senedir zaten bitmiş olduğu, iki yıldır beraber yaşamadığımız, ayrı yaşadığımız, benim iki senedir daimi olarak Amerika’da yaşadığım, evliliğimi bırakıp Amerika’da yaşamayı tercih ettiğim söylemleri asla doğru değildir. Evliliğimizin başından beri ailece Amerika’ya gidip geldiğimiz çevremiz tarafından bilinmektedir. Yalnızca son bir senedir uzun zamanlı olarak Amerika’da oluşum; sahip olduğumuz Green Card’la alakalı olarak orada süre doldurma gerekliliğindendir. Bu süreçte kızımıza ana sınıfı eğitimini de Amerika’da aldırmak ortak kararımızdır. Gene bu son bir sene içerisinde kızımla beraber Türkiye’den uzak kaldığım süreler en fazla iki ya da uç ayı geçmemiştir ve bu bir senesi devamlı olarak Türkiye-Amerika arası gidiş gelişlerle ailece bir arada geçirmişizdir. Boşanmaya kadar da evlilik birliğimiz normal biçimde devam etmiştir. Amerika’da bulunma konusuyla alakalı olarak hiçbir zaman bir fikir ayrılığımız olmamıştır.”

Genç bir kadınla ifşa olan Mahsun Kırmızıgül’ü boşayan Ece Binay konuştu!

Mahsun Kırmızıgül, 2016 senesinde avukat Ece Binay ile ABD’nin Los Angeles kentinde dünyaevine girmişti. Çiftin 2017 senesinde Amerika’da dünyaya gelen Lavin adlı bir kızı var.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.