adplus-dvertising

Gelsin hayat bildiği gibi 27. bölüm fragmanı yayında! GHBG yeni bölüm tanıtımı

Show TV'nin sevilen dizisi Gelsin hayat bildiği gibi 26. bölümüyle ekrana geldi. Dizini ardından haftaya neler yaşanacak merak konusu oldu. Perşembe akşamı yayınlanacak olan Gelsin hayat bildiği gibi 27. bölüm fragmanı haberimizde. İşte Gelsin hayat bildiği gibi yeni bölüm fragmanı.
Takip et
Gelsin hayat bildiği gibi 27. bölüm fragmanı yayında! GHBG yeni bölüm tanıtımı
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Gelsin Hayat Bildiği Gibi 26. bölümde Gizem bambaşka biri olarak eski mahallesine geri döner. Mert’in içerden çıktıktan sonra karşılaştığı Gizem’e karşı tavrı set olur. Mert ve Gizem arasındaki bağ artık kopma noktasına gelirken Araz’ın Gizem’den aldığı bir hediye onun daha da umutlanmasını sağlar.

Kıvanç’ın düşmanları olduğunu öğrenen Mert ablasına zarar gelmemesi için Kıvanç’ın karşısın

a çıkarken Kıvanç’ın tavırlarındaki değişiklik artık daha belirgin bir hal almaya başlar.

Yaşadıkları badireleri atlattıklarını düşünen Sadi, Songül’den aldığı bir telefonla kendini hiç beklenmeyen bir adreste bulur. Ağasının verdiği bir görev için Yaver’in girdiği kılık ise onu çok zor bir durumda bırakacaktır.

Yaşadıklarından dolayı zor bir zamandan geçen Melek’in sadece arkadaşları değil Sadi de yanında olur. Celal’in öldüğünü zanneden Melek yaşadığını öğrendiğinde de arkasında artık Sadi Payaslı vardır.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.