adplus-dvertising

Gelsin hayat bildiği gibi 22. bölüm full izle-Gelsin hayat bildiği gibi son bölüm tek parça

Show Tv'nin fenomen haline gelen dizisi Gelsin hayat bildiği gibi 22. bölümde Songül, elindeki silahla Sadi'den gerçeği öğrenmek ister. Songül öfkeli ve üzgündür. 15 Aralık akşamı yayınlanan Gelsin hayat bildiği gibi 22. bölümü kaçıranlar ve tekrar izlemek isteyenler için GHBG son bölüm full Youtube
Takip et
Gelsin hayat bildiği gibi 22. bölüm full izle-Gelsin hayat bildiği gibi son bölüm tek parça
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Dizinin çok konuşulacak ve sektöre yeni yıldızlar kazandıracak oyuncu kadrosunda Ertan Saban, Özge Özberk gibi usta oyuncularla birlikte Devrim Özkan, Nilsu Berfin Aktaş, Mustafa Açılan, Özgü Delikanlı, Onur Özer, Deniz Sarıkaş, Sanem Babi, Yeşim Çelebi, Rojbin Erden, Ali Berge, Melisa Bostancıoğlu, Furkan Murat Uğur, Murat Göçmez gibi genç isimler yer alıyor.

Gelsin Hayat Bildiği Gibi 22. Bölümünde neler oldu?

Songül, elindeki silahla Sadi’den gerçeği öğrenmek ister. Songül öfkeli ve üzgündür. Son anda kafasındaki silahı indirir, Sadi’ye öfkesini kusar. Sadi’ye inanmadığı için istemediğini söyler ve gitmesini ister. Sadi ceketini alır ve Karabayır’a veda etmek üzere evden çıkar.

Aynı pijamaları giyen Sadi ve Songül’ün renkli ve romantik anlarının ekrana geldiği sahnede Sadi, Songül için hazırladığı kahvaltıyı yatağa getirerek sürpriz yapıyor. Songül’ün çıkardığı yüzüğü Feraye’yi geri getiren Sadi, yeniden Songül’ün yüzünü güldürüyor.

Gelsin Hayat Bildiği Gibi 22. Bölüm Tek Parça İzle

15 Aralık Perşembe akşamı yayınlanan Gelsin Hayat Bildiği Gibi 22. bölümü dizinin ardından aşağıdaki linke yüklenecek…

Gelsin Hayat Bildiği Gibi yayınlanan son bölümü izlemek için resme tıklayın.

GELSİN HAYAT BİLDİĞİ GİBİ YOUTUBE

Gelsin hayat bildiği gibi 22. bölüm full izle-Gelsin hayat bildiği gibi son bölüm tek parça

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.