adplus-dvertising

Gelsin hayat bildiği gibi 21. bölüm full izle-Gelsin hayat bildiği gibi son bölüm tek parça

Show Tv'nin fenomen haline gelen dizisi Gelsin hayat bildiği gibi 21. bölümde Sadi Songül’deki değişimi çözmeye çalışırken, Songül de Melike’den Sadi’nin ve Derya’nın telefon sinyalini araştırmasını ister. Melike’nin getirdiği sonuçlar Songül’ü bir kez daha üzer. 8 Aralık akşamı yayınlanan Gelsin hayat bildiği gibi 21. bölümü kaçıranlar ve tekrar izlemek isteyenler için GHBG son bölüm full Youtube
Takip et
Gelsin hayat bildiği gibi 21. bölüm full izle-Gelsin hayat bildiği gibi son bölüm tek parça
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Dizinin çok konuşulacak ve sektöre yeni yıldızlar kazandıracak oyuncu kadrosunda Ertan Saban, Özge Özberk gibi usta oyuncularla birlikte Devrim Özkan, Nilsu Berfin Aktaş, Mustafa Açılan, Özgü Delikanlı, Onur Özer, Deniz Sarıkaş, Sanem Babi, Yeşim Çelebi, Rojbin Erden, Ali Berge, Melisa Bostancıoğlu, Furkan Murat Uğur, Murat Göçmez gibi genç isimler yer alıyor.

Gelsin Hayat Bildiği Gibi 21. Bölümünde neler oldu?

Araz’ın Sevda’ya karşı tavrı ekibi ikiye böldü. Vural, Sevda’ya destek verince Araz’la arası açıldı. Gizem ve Mert ilişkisinde ise sular durulmadı. Gizem, kendisine Aylin konusunda yalan söyleyen Mert’i affetmedi. Derya, dedikoduların önüne geçmek için hastanede Kıvanç’tan uzak durdu. Bu durum Kıvanç’ı kritik bir kararın eşiğine getirdi. Kıvanç hastanedeki görevinden istifa etmeye karar verince, Derya geri adım atmak zorunda kaldı.

Gelsin Hayat Bildiği Gibi 21. Bölüm Tek Parça İzle

8 Aralık Perşembe akşamı yayınlanan Gelsin Hayat Bildiği Gibi 21. bölümü dizinin ardından aşağıdaki linke yüklenecek…

Gelsin Hayat Bildiği Gibi yayınlanan son bölümü izlemek için resme tıklayın.

GELSİN HAYAT BİLDİĞİ GİBİ YOUTUBE

Gelsin hayat bildiği gibi 21. bölüm full izle-Gelsin hayat bildiği gibi son bölüm tek parça

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.