adplus-dvertising

Gelsin hayat bildiği gibi 17. bölüm full izle-Gelsin hayat bildiği gibi son bölüm tek parça

Show Tv'nin fenomen haline gelen dizisi Gelsin hayat bildiği gibi 17. bölümde Sadi, Kıvanç’ın söyledikleri hakkında doğruluğunu araştırması için Yaver’e görev verir. Fakat küçük bir yanlış anlaşılma Kıvanç’ın hayatını tehlikeye atar. 10 Kasım akşamı yayınlanan Gelsin hayat bildiği gibi 17. bölümü kaçıranlar ve tekrar izlemek isteyenler için GHBG son bölüm full Youtube...
Takip et
Gelsin hayat bildiği gibi 17. bölüm full izle-Gelsin hayat bildiği gibi son bölüm tek parça
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Dizinin çok konuşulacak ve sektöre yeni yıldızlar kazandıracak oyuncu kadrosunda Ertan Saban, Özge Özberk gibi usta oyuncularla birlikte Devrim Özkan, Nilsu Berfin Aktaş, Mustafa Açılan, Özgü Delikanlı, Onur Özer, Deniz Sarıkaş, Sanem Babi, Yeşim Çelebi, Rojbin Erden, Ali Berge, Melisa Bostancıoğlu, Furkan Murat Uğur, Murat Göçmez gibi genç isimler yer alıyor.

Gelsin Hayat Bildiği Gibi 17. Bölümünde neler oldu?

Tamirhanedeyse Araz’ın dönüşü kutlanır. Aylin’in Araz’la konuşmak için tamirhaneye gelmesi Sevda’nın sert tepki vermesine neden olurken, Aylin’e ziyarete gelen Gizem ve Mert karşılaştıkları manzarayla şaşkına döner.

Aslı’nın yüzme dersinde ona eşlik eden Gizem hiç beklemediği bir durumla karşılaşır. Gizem’in merhameti Rıza’ya tek emanetini geri verirken torununu ziyaret etmek isteyen dedesi köşke gelir.

Aylin’in Cengiz’in okula yaptığı baskınla ilgili duruşmasında tüm arkadaşları yanındayken büyük bir travma yaşayan Oğuz kızının yanına gidemez. Esra ve Oğuz yaşadıklarının etkisindeyken kapıya gelen davetsiz misafir, bitti sanılan her şeyin yeniden başlayacağının göstergesi olur. Aylin meraklı gözlerle beklerken Oğuz her şeyi bir kenara bırakıp kızının yanında olacak mıdır?

Songül babasının kasetteki konuşmasını tam olarak anlayamaz. Kaseti Emniyet’teki kriminal laboratuvara götürür ve seslerin temizlenip babasının sesine ulaşılmasını ister. Kriminalden mutlulukla ayrılan Songül’e akşama doğru gelen haber tüm umutlarının tükenmesine neden olur.

Servet, Songül’ün bir adım daha önüne geçtiğini düşünürken Sadi Payaslı’nın küçük bir hamlesini hesaba katmamıştır. İkili ses kaydına ulaşabilecekler midir?

Gelsin Hayat Bildiği Gibi 17. Bölüm Tek Parça İzle

10 Kasım Perşembe akşamı yayınlanan Gelsin Hayat Bildiği Gibi 17. bölümü dizinin ardından aşağıdaki linke yüklenecek…

Gelsin Hayat Bildiği Gibi yayınlanan son bölümü izlemek için resme tıklayın.

GELSİN HAYAT BİLDİĞİ GİBİ YOUTUBE

Gelsin hayat bildiği gibi 17. bölüm full izle-Gelsin hayat bildiği gibi son bölüm tek parça

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.