adplus-dvertising

Gelsin hayat bildiği gibi 14. bölüm full izle-Gelsin hayat bildiği gibi son bölüm tek parça

Show Tv'nin fenomen haline gelen dizisi Gelsin hayat bildiği gibi 14. bölümde Melek her şeyin yoluna girdiğini düşünürken annesiyle yaşadığı tartışmada duyduğu sözler genç kızı hayal kırıklığına uğratır. 20 Ekim akşamı yayınlanan Gelsin hayat bildiği gibi 14. bölümü kaçıranlar ve tekrar izlemek isteyenler için GHBG son bölüm full Youtube...
Takip et
Gelsin hayat bildiği gibi 14. bölüm full izle-Gelsin hayat bildiği gibi son bölüm tek parça
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 1

Dizinin çok konuşulacak ve sektöre yeni yıldızlar kazandıracak oyuncu kadrosunda Ertan Saban, Özge Özberk gibi usta oyuncularla birlikte Devrim Özkan, Nilsu Berfin Aktaş, Mustafa Açılan, Özgü Delikanlı, Onur Özer, Deniz Sarıkaş, Sanem Babi, Yeşim Çelebi, Rojbin Erden, Ali Berge, Melisa Bostancıoğlu, Furkan Murat Uğur, Murat Göçmez gibi genç isimler yer alıyor.

Gelsin Hayat Bildiği Gibi 14. Bölümünde neler oldu?

Araz tamirhanede hiç beklemediği bir anda geçmişiyle yüzleşmek zorunda kalır. Kendinden saklanan gerçekleri öğrenen Araz, kafasındaki sorulara cevap almak için tek başına yola çıkar.

Rıza’nın, kızını ve Gizem’i birbirinden uzak tutması Türkan’ın dikkatinden kaçmaz. Rıza’nın karşısına çıkan Türkan duyduklarından sonra Gizem ve Mert ilişkisi için Rıza’ya büyük bir yalan söyler. Gizem annesinin söylediği bu yalanı Mert’ten saklamayı başarabilecek midir?

Melek her şeyin yoluna girdiğini düşünürken annesiyle yaşadığı tartışmada duyduğu sözler genç kızı hayal kırıklığına uğratır. Aylin, Canlar’da kalmaya devam ederken Oğuz’un ziyaretiyle birlikte ayrı ev konusu tekrar gündeme gelir. Oğuz bu isteği reddedince Aylin için Karabayır da yardımlaşma vakti gelir.
Aysel Hoca’nın bir hediyesi Songül’ü kıskançlık krizine sokar. Sadi’nin geçmişiyle ilgili söylediği söze takılan Songül ise eşi için bir sürpriz hazırlarken gecenin sonunda asıl sürprizin onu beklediğinden habersizdir.

Gelsin Hayat Bildiği Gibi 14. Bölüm Tek Parça İzle

20 Ekim Perşembe akşamı yayınlanan Gelsin Hayat Bildiği Gibi 14. bölümü dizinin ardından aşağıdaki linke yüklenecek…

Gelsin Hayat Bildiği Gibi yayınlanan son bölümü izlemek için resme tıklayın.

GELSİN HAYAT BİLDİĞİ GİBİ YOUTUBE

Gelsin hayat bildiği gibi 14. bölüm full izle-Gelsin hayat bildiği gibi son bölüm tek parça

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (1)
Sahra
21 Ekim 2022, 06:58 tarihinde yazildi

Gelsin hayat bildiği gibi dizisi çooooookk çoook güzel hiç bitmesin istiyorum.♡♡♡

  • Cevapla
  • 0