Gelinim Mutfakta’nın elenen ismi kim, Gelinim Mutfakta’da 1. kim oldu? 26 Şubat 2021

Hafta içi, her gün yayınlanan Gelinim Mutfakta Seda Sayan’ın sunumu ile izleyici ile buluşuyor. 26 Şubat Cuma günü yayınlanan Gelinim Mutfakta puan vaziyeti belli oldu. Haftanın finali 26 Şubat Cuma günü Gelinim Mutfakta yarışmasına bir kişi veda edecek. Peki, 26 Şubat Gelinim Mutfakta kim elendi? 26 Şubat Gelinim Mutfakta 1.kim oldu?
Takip et
Gelinim Mutfakta’nın elenen ismi kim, Gelinim Mutfakta’da 1. kim oldu? 26 Şubat 2021
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

26 Şubat Gelinim Mutfakta 646. Bölüm ile Kanal D’de ekranlara geldi. Heyecan dolu bekleyişin sonrasında Kanal D’nin sevilen yarışması Gelinim Mutfakta’da haftanın birincisi bugün belli oldu. Gelinim Mutfakta’da 26 Şubat Cuma altınları kim aldı? Peki, 26 Şubat Gelinim Mutfakta kim elendi?

Gelinim Mutfakta yarışması Kanal D ekranlarında birkaç sezondur yayınlanan bir yemek yarışmasıdır. Hafta içi yayınlanan programda gelinler yarışmacı olurken, kayınvalideler ise yapılan lezzetli yemekleri tadarak puanlamasını yapmaktadır. Program Seda Sayan’ın sunumu ile hafta içi her gün 12:45 de izleyicisi karşısında oluyor.

GELİNİM MUTFAK’TA KİM ELENDİ?

Gelinim Mutfakta haftanın finali bölümünde en düşük puanı alan gelin adayları Aysun ve Esra. Elenen gelin adayı ise Esra oldu.

26 ŞUBAT 2021 GELİNİM MUTFAKTA KİM 1.OLDU?

Hafta içi her gün Kanal D’de izleyici ile buluşan Gelinim Mutfakta yarışmasının 26 Şubat 2021 tarihli birincisi Ayten oldu. Gelinim Mutfakta günün en yüksek puanını alan 5 altın bileziğin sahibi oldu.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.