Gelinim Mutfakta’dan Bu Hafta Kim Elendi?

Her hafta Cuma günleri hafta finalin yapan Gelinim Muftak'ta programında bu hafta, haftalık puanlama sonunda 42 puan toplayan Yağmur ve kayınvalidesi Necla Hanım yarışmadan elendi. Haftanın birincisi ise 61 puanla Ezgi oldu.

Haftanın sonu gününde yapılan hafta finali heyecan dolu anlara tanıklık etti. Hafta boyunca tartışmaların eksik olmadığı Gelinim Mutfakta programında son gün tatlı tarifleriyle kayınvalidelerin karşısına çıkan gelinler son derece gergin bir gün yaşadı. Yağmur’un Elif’in üzerine yürümesi gerginliği tırmandırdı. Yağmur’un valizini alan Ezgi ise Necla Hanım’ın sinirlenmesine neden oldu.

MUZLU TART İLE YARIŞTILAR

6 Eylül Cuma Günü yayınlanan Gelinim Mutfakta programında gelinler Reyhan-Ezgi Yıldırım, Çiğdem-Elif Akçam, Hüsniye-Hatice Karabulut ve Necla-Yağmur Minaz çiftleri “muzlu tart” tatlısı konsepti ile birbirlerine karşı mücadele ettiler.

KİM BİRİNCİ OLDU, KİM ELENDİ?

Haftalık değerlendirmede 42 puan toplayan Yağmur ve kayınvalidesi Necla yarışmaya veda ederken, haftalık puanlamada toplam 61 puana ulaşan Ezgi birinci oldu. Yarışma 2 günlük haftasonu tatilinden sonra 9 Eylül Pazartesi Günü yeni haftaya başlayacak.

Sungur videosu yayınlandı, teröristlerin korkulu rüyası olacak!

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı