Gelinim Mutfakta’da Yarışı Başladı! Günün Kazananı Belli Oluyor

İki yeni yarışmacının katıldığı sevilen yarışma ‘Gelinim Murfakta’da haftanın ilk yarışmasında kazanan avantajı kapacak.

Kanal D ekranlarının sevilen yarışması ‘Gelinim Mutfakta’ yeni haftaya başladı. 2 yeni yarışmacının katıldığı programda bugünün kazananı çeyrek altını alacak ve haftaya avantajlı bir başlangıç yapacak. Günün sürprizi ise sunucu Fatih Ürek’ten geldi. Fatih Ürek gelinlerin morallerini yükseltmek için stüdyoda çiğ köfte yoğurdu.

FATİH ÜREK STÜDYODA ÇİĞ KÖFTE YOĞURDU

Programın sunucusu Fatih Ürek haftaya çiğ köfte sürprizi ile başladı. Yarışmacıların moralini yükseltmek için Ürek, gelinlerle birlikte çiğ köfte yoğurdu ve haftaya keyifli başladı.

GELİNİM MUTFAKTA PAZARTESİ PUAN DURUMU

Haftanın ilk programında önemli sürprizlerin yarışmacılarla buluştuğu bölümde yeni isimler ilk puanlamalarını yaptılar. Verilen puanlar sonrasında da en fazla puanı alan isim gün birincisi olarak çeyrek altının sahibi oldu.

Bu haftada kaynanaların arasında yaşanan ve gelinlerin arasında yaşanan tartışmalar dikkat çekerken, gelinler kaynanaları hakkında da eleştiride bulundu ve şikayetlerini dile getirdi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı