adplus-dvertising

Gelinim Mutfakta’da Nursel Ergin ağlayarak stüdyoyu terk etti!

Gelinim Mutfakta Nursel Ergin gündemde yer alıyor. Gelinim Mutfakta programının sunucusu Nursel Ergin gözyaşlarına boğuldu. Meşhur sunucu programı terk etmek mecburiyetinde kaldı. İzleyiciler Gelinim Mutfakta Nursel Ergin’in neden ağladığını ve stüdyoyu terk ettiğini araştırıyor. İşte haberin ayrıntıları!
Takip et
Gelinim Mutfakta’da Nursel Ergin ağlayarak stüdyoyu terk etti!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Gelinim Mutfakta Nursel Ergin’in ağlaması sosyal medyayı ayağa kaldırdı. Sevilen sunucunun neden ağladığı merak ediliyor. Gelinim Mutfakta Nursel’in neden ağladığı gündem konusu oldu. İşte Gelinim Mutfakta programında son olanlar…

GELİNİM MUTFAKTA NURSEL ERGİN NEDEN AĞLADI?

Gelinim Mutfakta yarışmasının sunucusu Nursel Ergin’in ağlamasıs sosyal medyada çok konuşuldu. Yarışmacılardan kayınvalide ve gelinin münakaşası neticesi olanlar oldu.

Miyase, kaynanası Sevilay Hanım ile yaşadığı sorunlardan dolayı üvey kaynanası ile yarışmaya devam etmek istediğini açıklıyor. Bu istek sonrası Sevilay Hanım ile büyük bir münakaşanın içine giriyor.

Bu isteği duyan sunucu Nursel Ergin ise vaziyete sinirlenerek ağlamaya başladı. Çok sinirlendiğini belirten Nursel ara vererek stüdyoyu terk etti. .

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.