adplus-dvertising

Gelinim Mutfakta’da Damla gitti mi? Damla neden yok…

Kanal D ekranlarında izelyici ile buluşan Gelinim Mutfakta programında pazartesi günü yaşanacaklar merak konusu oldu. Damla ve Nuray hanımın programdan gideceği öne sürülmüştü. Peki ama Damla bugün nerede? Yayınlanan son bölümde Damla, ”Yakın süre içerisinde ben kayınvalidemle yollarımı ayırıyorum. Yönetmenimle bu konuyu konuşacağım. Benim için artık olsa da olur olmasa da olur.” ifadelerini kullanmıştı. Peki ama Damla ayrıldı mı?
Takip et
Gelinim Mutfakta’da Damla gitti mi? Damla neden yok…
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Gelinim Mutfakta programının 10 Ocak 2022 günü yayınlanan programına Damla ve Nuray hanım damga vuracak. Damla ve Nuray Hanımın programda anlaşamadığı anlara şahit olunmuştu. Peki ama Gelinim Mutfakta Damla ve Nuray neden yok?

”Yollarımı ayırıyorum.”

Damla, ”Yakın zamanda ben kayınvalidemle yollarımı ayırıyorum. Yönetmenimle bu konuyu paylaşacağım. Benim için artık olsa da olur olmasa da olur.” demişti.

”Bavulumu hazırladılar”

Gelinim Mutfakta programında Kayınvalide Nuray Hanım ile gelini Damla arasında puanlamada münakaşalar meydana geldiği görülmüştü. Nuray Hanımın 7 Ocak 2022 günü yayınlanan programda, ”Bavulumu da hazırladılar, alır giderim. Ne yapalım, yapacak bir şey yok!” dediği duyulmuştu.

DAMLA KİMDİR? İNSTAGRAM ADRESİ NEDİR?

Damla ve Nuray hanım programdan ayrıldı mı?

Programın 10 Ocak 2022 gününe dair yayınlanan fragmanında Nursel Ergin’in ”Damla ”Ben anneannemle yarışmak istiyorum. Kayınvalidemle bundan sonra yarışmak istemiyorum.” şeklinde konuştu. Biz de yapımcılarımız, yönetmenlerimiz oturdular, konuştular. Bir karara vardılar. Damla isteği üstüne cumartesi günü bizi aramış ve kararını açıklamış. Kararının ne olduğunu sizinle aynı anda öğrenmek istedim.” şeklinde konuştu. Peki ama Damla ve Nuray hanım programa gelecek mi yoksa veda mı edecek?

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.