Gelinim Mutfakta’da Bu Hafta Bilezikleri Kim Kazandı? Kim Elendi?

Kanal D ekranlarında yayınlanan Gelinim Mutfakta’da bugün final heyecanlı yaşandı. Peki bu hafta bilezikleri hangi gelin aldı? Programa hangi gelin ve kayınvalide veda etti? İşte detaylar…

Kanal D ekranlarında Fatih Ürek’in sunumuyla ekranlara gelen Gelinim Mutfakta’da bu hafta da eleme heyecanı yaşandı. Bugün Havuçlu Tarçınlı Kek tarifiyle kayınvalidelerden puan alan gelinler bilezikleri kazanmak için kıyasıya yarıştı. Peki Gelinim Mutfakta’da bu hafta kim elendi? Bilezikleri kim aldı? En yüksek puanı kim aldı? İşte detaylar…

KAYINVALİDELERİN GELİNLERE VERDİĞİ PUANLAR

Zeynep kayınvalide Havuçlu portakallı kek tarifinde, gelini Zeynep’i bulamazken en yüksek puanı Ezgi’ye en düşük puanı ise Elif’e verdi.

Reyhan kayınvalide, Havuçlu portakallı kek tarifinde, gelini Ezgi’yi bulamazken, en yüksek puanı Hülya’ya en düşük puanı ise Elif’e verdi.

Hüsniye kayınvalide, Havuçlu portakallı kek tarifinde, gelini Hatice’yi bulamazken, en yüksek puanı Elif’e en düşük puanı ise Hülya’ya verdi.

Çiğdem kayınvalide, Havuçlu portakallı kek tarifinde, gelini Elif’i bulamazken, en yüksek puanı Ezgi’ye en düşük puanı ise Hülya, Elif ve Hatice’ye verdi.

GÜNÜN KAZANANI KİM OLDU?

Kayınvaledelerden en yüksek puanı alan Ezgi günün birincisi olarak çeyrek altını kazandı.

BİLEZİKLERİ KİM KAZANDI?

Haftanın en yüksek puanını alarak 5 altın bileziğin sahibi ise Hatice Gelin oldu.

GELİNİM MUTFAKTA’DA KİM ELENDİ?

Haftanın en düşük puanını alarak yarışmaya veda eden gelin ve kayınvalide ise Hülya oldu.

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı