Gelinim Mutfakta’da boykot! Mehmet Ali Erbil tepki…

Mehmet Ali Erbil’in Gelinim Mutfakta’nın sunucu olması sanki boykot edildi. Ece Ronay olayının sonrasında bir kadın programı olan Gelinim Mutfakta’yı Mehmet Ali Erbil’in sunması tepki doğurdu. Tepkilerin üstüne Mehmet Ali Erbil’in bugün Gelinim Mutfakta’da olmaması oldukça dikkat çekti. Geçtiğimiz hafta Gelinim Mutfakta sunucusu Safiye Soyman olurken, bu hafta Gelinim Mutfakta yeni bir isme ev sahipliği etti ve bu haftaki Gelinim Mutfakta sunucusu Mehmet Ali Erbil oldu. İşte konuya ilişkin bilgiler…
Takip et
Gelinim Mutfakta’da boykot! Mehmet Ali Erbil tepki…
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Gelinim Mutfakta’nın yeni sunucusu belli oldu. Her hafta farklı adın sunuculuk yaptığı program renkli ve popüler adları sunucu koltuğuna oturtuyor.

Birkaç sezondur Kanal D ekranında gündüz kuşağından yer verilen yarışma programı Gelinim Mutfakta severek takip ediliyor. Fatih Ürek’in sunucu koltuğunda oturduğu program sonraki sezonlarda Onur Büyüktopçu sunuculuğunda devam etti. Sonrasında Seda Sayan ve Demet Akalın Gelinim Mutfakta’nın sunuculuğunu yaptı.

Gelinim Mutfakta’da boykot! Mehmet Ali Erbil tepki…

GELİNİM MUTFAKTA’DA YENİ FORMAT

En son Demet Akalın programa veda edince, yapım şirketi yeni bir karar aldı ve sabit bir sunucudan vazgeçti. Bu format değişikliğini ‘yıldız yağmuru’ olarak tanımlaya Gelinim Mutfakta ekibi her hafta yeni bir meşhur ismi sunucu olarak ekrana getirecek.

Demet Akal’ın ayrılışından sonra birkaç gün sunucusuz devam eden programın sunuculuğu için ilk Songül Karlı geldi. Bir hafta boyunca programa eşlik eden Songül Karlı, geçen hafta görevini Safiye Soyman’a devretti.

Gelinim Mutfakta’da boykot! Mehmet Ali Erbil tepki…

GELİNİM MUTFAKTA’NIN BU HAFTAKİ SUNUCUSU

Geçtiğimiz hafta Safiye Soyman tarafından sunulan programa bu hafta da Mehmet Ali Erbil geliyor.

Gelinim Mutfakta’da boykot! Mehmet Ali Erbil tepki…

1 Kasım Pazartesi itibariyle Mehmet Ali Erbil Gelinim Mutfakta’yı sunuyor.

GELİNİM MUTFAKTA’YA BÜYÜK TEPKİ

Geçtiğimiz günlerde, şarkıcı Ece Ronay’ın Mehmet Ali Erbil’in mesajlarını ifşa etmesi ülkede büyük yankı uyandırdı.

Yakın zamanda isimi skandal mesajlarla anılan Mehmet Ali Erbil’in, gündüz kuşağı kadın programı Gelinim Mutfakta’nın sunucu olması izleyicilerde büyük tepki yarattı. Sosyal medyadan tepkilerini dile getiren izleyiciler, programı izlememe kararı aldı.

MEHMET ALİ ERBİL GELİNİM MUTFAKTA’DA NEDEN YOK

Mehmet Ali Erbil’in, Gelinim Mutfakta sunucu koltuğunda oturtulmasının sonrasında büyük tepki topladı. Tepkiler sürerken, hafta boyunca sunuculuk yapacağı ifade edilen Gelinim Mutfakta’nın 3 Kasım günü yayınlanan programında Mehmet Ali Erbil’in olmayışı gündem oldu.

Sosyal medya üstünden verilen tepkilerin ardından Mehmet Ali Erbil’in programda olmayışı oldukça dikkat çekti. Fakat Mehmet Ali Erbil’in ayrılık sebebinin ne olduğu henüz net olarak bilinmiyor.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.