Gelinim Mutfakta Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak? Tarihi Belli Oldu

Fatih Ürek'in sunumuyla yayınlanan Kanal D ekranlarının en sevilen programlarından Gelinim Mutfakta'nın yeni sezon yayınlanma tarihi belli oldu. Peki Gelinim Mutfakta yeni sezon ne zaman? Yeni bölümlerde hangi yarışmacılar var? İşte Gelinim Mutfakta programının yeni sezonu hakkında tüm detaylar...

Kanal D ekranlarının reyting rekortmeni yarışma programı yeni sezon bölümleriyle izleyici ile buluşmaya hazırlanıyor. İnternette merakla araştırılan ‘Gelinim Mutfakta ne zaman başlayacak?’ sorusu yanıt buldu.


19 AĞUSTOS’TA EKRANLARA GELECEK

Fatih Ürek’in sunumuyla yayınlanan programının yeni sezon yayınlanma tarihi belli oldu. Gelinim Mutfakta yepyeni bölümleri ve yarışmacılarıyla bayramdan sonraki ilk hafta, 19 Ağustos Pazartesi günü, saat 12:15’te ekranlara gelecek.

GELİNİM MUTFAKTA’DA KİMLER KALMIŞTI?

Tanıtım fragmanı da yayınlanan programda en son kalan yarışmacılar ilk haftada yeniden yarışacak. Programın sezon finalinde,kayınvalide Çiğdem ve gelini Elif , kayınvalide Besime ve gelini Gülcan, kayınvalide Hüsniye ve gelini Hatice son olarak da kayınvalide Zeynep ve gelini Hülya kalmıştı.

YENİ SEZONDA EZGİ VE REYHAN VAR MI?

Geçtiğimiz sezonun son bölümünde Ezgi’nin oğlunun rahatsızlığından dolayı, Ezgi ve Reyhan’ın programa katılamamalarının ardından, onların yerine eski yarışmacılardan Elif ve Çiğdem yarışmıştı. Yeni sezon fragmanında Elif ve Çiğdem’in yerine Ezgi ve Reyhan’ın yer alması ise dikkat çekti.

Gelinim Mutfakta’nın yeni sezon bölümlerinde popüler gelin ve kayınvalide Ezgi ve Reyhan kaldıkları yerden yarışmaya devam edecek.


Elon Musk'tan yüzen araba

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı