adplus-dvertising

Gelinim Mutfakta sunucu sistemi değişti! Sunucu kim olacak?

Gelinim Mutfakta yıldız yağmuru konseptinin sonrasında tekrardan sunucu siteminde değişiklik yaptı. Son iki haftadır eski sunucuları programa getiren Gelinim Mutfakta programı yeni düzenleme yaptı. Her hafta yeni bir ismi sunucu olarak ekranlara getirecek yeni konsept son buldu. Peki yeni dönemde Gelinim Mutfakta sunucusu kaç haftada bir yenilenecek? Daimi sunucu belli oldu mu? İşte bütün ayrıntılar…
Takip et
Gelinim Mutfakta sunucu sistemi değişti! Sunucu kim olacak?
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Kanal D’nin kadın yarışma programı Gelinim Mutfakta çok sayıda sunucu denedi. Bu denemeler sonucunda sabit bir sunucuya karar veremese de, izleyicilerden pozitif yönde etki alan sunuculuları tekrardan ekrana getirmeye başladı. Peki Gelinim Mutfakta yeni bir konsept ile farklı sunucu sistemine mi geçiş yaptı?

Bilindiği üzere birkaç sezondur Kanal D ekranında seyirci ile buluşan Gelinim Mutfakta programı bu sezon Demet Akalın ile ekrana merhaba şeklinde konuştu. Fakat Ekim ayı itibariyle Demet Akalın yarışmaya veda etti. Vaziyet bu şekilde olunca program ekibi yeni bir konsept ile ‘Yıldız yağmuru’ ismini verdiği sisteme geçiş yaptı. Bu konsept ile her hafta bir sunucu programı yönetti.

Songül Karlı, Lerzan Mutlu, Safiye Soyman, Mehmet Ali Erbil, Nursel Ergin, Turgay Başyayla, Ezgi Sertel ve daha nice meşhur isim 1 hafta boyunca Gelinim Mutfakta’da moderatör olarak boy gösterdi.

Seyirci bazı sunucuları çok sevip benimserken, Mehmet Ali Erbil’i sanki boykot etti. Sosyal medyada tepki çeken program, daha sonraki hafta Nursel Ergin gibi sevilen bir ismi tercih ederek izleyicilerini geri kazandı.

SUNUCU SİSTEMİNDE YENİ DÖNEM Mİ BAŞLIYOR?

Hafta içi her gün gündüz kuşağı saatinde ekrana gelen programda, son 2 haftada meydana gelen sunucu seçimi akıllara yeni sunucu sisteminin başladığını getirdi. 25 Ekim-29 Ekim arasında sunucu koltuğunda oturan Songül Karlı ikinci defa 20 Aralık- 26 Aralık’ta programda performans sergiledi. Sonraki hafta ise, Nursel Ergin (8 Kasım- 12 Kasım arasında sunucu olmuştu) ise bu hafta ikinci defa Gelinim Mutfakta stüdyosunda yer aldı.

Vaziyet bu şekilde olunca yeni bir sistemin başladığı düşünüldü. Haftalara bakıldığında Songül Karlı 8 hafta bir defa, Nursel Ergin ise 4 haftada bir defa Gelinim Mutfakta sunuculuğu yapıyor.

8 hafta boyunca farklı sunucu denendiği göz önünde bulundurulduğunda programın ayda bir defa sunucu değiştireceği düşünülüyor. Fakat konuya ilişkin net bir bilgi bulunmamaktadır.

NURSEL ERGİN 2 HAFTA ÜST ÜSTE SUNUCU OLDU

Sunucu periyotlarına ilişkin belirsizlik devam ederken, Nursel Ergin’in 2 hafta üst üste sunucu koltuğunda oturduğu görüldü. Bu vaziyette daimi olarak sunucunun Nursel Ergin olacağı akıllara geldi.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.