Gelinim Mutfakta Reyhan Yıldırım kimdir? Kaç yaşında? Nereli?

Gelinim Mutfakta programının ilk bölümlerinden bu yana en renkli karakterlerinden olan Reyhan Yıldırım'ın biyografisi merak konusu oldu. Gelini Ezgi ile birlikte programda rekordan rekora koşan Reyhan Yıldırım hakkında merak edilen tüm soruların yanıtları haberimizde...

Fatih Ürek’in sunuculuğunu üstlendiği Kanal D ekranlarının en sevilen yarışma programı Gelinim Mutfakta, yeni sezon bölümleriyle yeniden izleyici ile buluştu. İlk bölümlerinden itibaren programa şüphesiz ki damga vuran isimler, Ezgi ve Reyhan Yıldırım ikilisi.

Programın ilk bölümlerinde katılan ancak elenip yeniden programa dahil olduktan sonra yarışmada rekorlar kıran Ezgi ve Reyhan Yıldırım toplamda 70 bilezik ve 52 çeyrek kazanmıştı. Program Sezon finali yapmadan 1 hafta önce Ezgi’nin olduğu havale geçirdiği için programdan ayrılmışlardı. Yarışmanın en renkli isimlerinden olan Ezgi-Reyhan Yıldırım ikilisi yeni sezonda da yeniden programa sahil oldu.

Peki Gelinim Mutfakta’nın en renkli karakteri Reyhan Yıldırım kimdir? Kaç yaşında? Nereli? Nasıl zayıfladı? Eşi kim? Programdan neden ayrıldı? Yeni sezonda var mı? Tüm detaylar haberimizde…

REYHAN YILDIRIM BİYOGRAFİSİ

Aslen Erzincanlı olan Reyhan Yıldırım Tunceli kökenlidir. Gelinim Mutfakta’ya 91. bölümde katılan Reyhan Hanım ve gelini Ezgi programda rekor kırarak, 70 bilezik 52 çeyrek altın kazandı.
Her fırsatta eşine olan aşkını anlatan Reyhan Yıldırım, eşi Taki Yıldırım’la 40 yıllık evli.

Reyhan Yıldırım program boyunca verdiği kilolarla dikkat çekmişti. Programa ilk katıldığı günden bu yana 25 kilo veren Reyhan Hanım adeta bambaşka bir insan haline geldi.
Reyhan Hanım Gelinim Mutfakta programına damga vurmasının ardından, 2.sayfa, Arıza Show gibi çok sayıda programa katıldı. Geçtiğimiz günlerde Kanal D ekranlarında yayınlanan Çok Güzel Hareketler Bunlar 2’de Reyhan hanım skeci çok konuşulmuştu.

Sungur videosu yayınlandı, teröristlerin korkulu rüyası olacak!

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı