Gelinim Mutfakta haftanın birincisi kim oldu? 1 Mayıs kim bilezik aldı, kim elendi?

Kanal D ekranlarının en çok izlenen programlarından biri olan Gelinim Mutfakta heyecanla devam ediyor. Gelinim Mutfakta 1 Mayıs Cuma günü 515. bölümüyle ekranlara geldi. Peki 1 mayıs Gelinim Mutfakta kim bilezik aldı? Haftalık puanlama nasıl? Kim birinci oldu, kimler elendi? Fıstıklı revani kim en iyi yaptı? Ayrıntılar haberimizde...

Hafta içi her gün ekranlara gelen sunumunu Fatih Ürek’in yaptığı yemek yarışmasında her hafta 4 gelin ve kayınvalide yarışıyor. Hafta boyu hem yemek yapan hem birbirleriyle atışan gelinler tansiyonu bir hayli yükseltirken cuma günü final heyecanı yaşanıyor. Final gününde tatlı yapılan programda toplamda en düşük puanı alan gelin elenirken, en yüksek puanı alan gelin ise 5 altın bileziği koluna takıyor

GELİNİM MUTFAKTA HAFTANIN BİRİNCİSİ KİM OLDU?

Sevim Hanım’ın haftanın son puanlarını vermesinin ardından 1 Mayıs Gelinim Mutfakta puan durumu da belli olmuş oldu. Puan durumunun netlik kazanmasıyla birlikte yarışmaya veda eden gelin ve haftanın birincisi olup 5 altın bileziğin sahibi olan gelin belli oldu.

Günün en düşük puanını alan gelini 9 puanla Güngör ve Elif olurken günün en yük puanını alıp çeğrek altının sahibi olan gelin 15 puanla Hatice oldu. Neslihan ise 10 puanda kaldı.

Haftanın en düşük puanını alıp Gelinim Mutfakta’ya veda eden gelin 48 puanla Güngör oldu. Haftanın en yüksek puanını alan gelini ise 64 puanla Hatice oldu. Elif ve Neslihan ise 61 puanda kaldı.

GELİNİM MUTFAKTA 30 NİSAN BİRİNCİ KİM OLDU?

Günün en düşük puanını alan gelini 7 puanla Elif oluyor.

Elif’in ardından en düşük puanı alan ikinci gelin 9 puanla Güngör oldu.

Günün en yüksek puanını alıp çeyrek altının sahibi olan gelinse 15 puanla Neslihan oluyor. Hatice ise 14 puanla ikinci oluyor.

GELİNİM MUTFAKTA 29 NİSAN BİRİNCİSİ KİM OLDU?

Günün en düşük puanını alan gelini yani 29 Nisan’ın sonuncusu 8 puanla Güngör oluyor.

Güngör’ün ardından en düşük puanı elde eden ikinci gelin 11 puanla Hatice oldu.

Günün en yüksek puanını alıp çarşambanın çeyrek altının sahibi olan gelinse 17 puanla Elif oluyor.

Neslihan ise 12 puanla gün ikincisi olarak açıklandı

GELİNİM MUTFAKTA 28 NİSAN BİRİNCİSİ KİM OLDU?

Günün en düşük puanını alan ismi 9 puanla Neslihan oluyor.

Neslihan’ın ardından en düşük puanı alan ikinci isim 11 puanlı Güngör oldu.

En yüksek puanı alıp çeyrek altının sahibi olan gelinse 15 puanla Hatice olarak açıklandı, Elif ise 13 puanla ikinci oldu.

Elon Musk'tan yüzen araba

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı