Gelinim Mutfakta Gülcan Ekici kimdir?

Kanal D ekranlarının sevilen yarışma programı Gelinim Mutfakta'nın başarılı yarışmacısı Gülcan Ekici'nin hayatı merak konusu oldu. Kayınvalidesi Besime'yle birlikte programın en renkli karakterlerinden biri olan Gülcan Ekici hakkında merak edilen tüm soruların yanıtlarını sizler için araştırdık. İşte Gelinim Mutfakta'da yarışan Gülcan Ekici hakkında merak edilen tüm detaylar...

Fatih Ürek’in sunumuyla ekranlara gelen Gelinim Mutfakta ekranlara gelmeye devam ediyor. Haziran ayının sonunda sezon finali yapan Gelinim Mutfakta’nın yeni sezon bölümleriyle yeniden izleyici ile buluşmaya başladı.

Günün kazananlarına 1 çeyrek altın haftanın kazananlarına ise 5 burma bilezik verilen Gelinim Mutfakta’da gelinler ve kayınvalideler kıyasıya yarışıyor. Programa damga vuran gelinlerden biri olan Gülcan Ekici ise merak konusu oldu. Gülcan gelin hakkında internette, Gülcan Ekici kimdir? Kaç yaşında? Nereli? Eşi kim? soruları merakla araştırıldı. Biz de sizler için Gelinim Mutfakta’nın başarılı yarışmacılarından Gülcan Ekici hakkında merak edilen soruların cevabını araştırdık. İşte detaylar…

GÜLCAN EKİCİ BİYOGRAFİSİ

Gülcan Ekici aslen Malatyalıdır. Feyzullah Ekici ile 5 yıldır evli olan Gülcan’ın 2 yaşında bir oğlu var. Gülcan kayınvalidesi Besime Ekici ile İstanbul Kartal’da aynı apartmanda yaşıyor. Gülcan’ın kendi işlettiği bir restaurantı var. 60 bilezik hedefiyle yarışmaya katılan Gülcan Ekici 38 bilezik, 33 çeyrek altın kazandı.

Gülcan Ekici Gelinim Mutfakta yarışmasına 21 Ocak Pazartesi günü kayınvalidesi Besime Ekici ile birlikte katılmıştı. Programda Ocak ayından beri hiç elenmeden yarışan Gülcan’ın ilk bölümlerde Yağnur’la olan tartışmaları olay yaratmıştı.

Elon Musk'tan yüzen araba

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı