adplus-dvertising

Gelinim Mutfakta Dudu’ya ne oldu, Dudu geri dönecek mi?

Gelinim Mutfakta Dudu’nun hastalığı ne? Gelinim Mutfakta’da canlı yayına bağlanarak hasta olduğunu söyleyen Dudu yarışmadan çekilmek zorunda kaldığını söyleyip izleyenlerin duygu dolu anlar yaşamasına sebep oldu. Dudu'nun hastalığının ne olduğu merak konusu oldu. Dudu geri döner mi?
Takip et
Gelinim Mutfakta Dudu’ya ne oldu, Dudu geri dönecek mi?
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Hafta içi her gün Kanal D ekranlarında izleyici ile buluşan yemek programı Gelinim Mutfakta’danın yarışmacılarından Dudu, geçtiğimiz bölümlerde kendi tercihi ile programdan ayrılmıştı. Hastalığından dolayı tedavi görmeye başlayan genç yarışmacı Dudu bir müddet yarışmada yer almayacak. Gelinim Mutfakta’nın geçtiğimiz günlerde yayınlanan bölümünde Dudu, programa telefon ile bağlandı. Yarışmacının konuşması boyunca stüdyoda duygulu anlar meydana geldi.

GELİNİM MUTFAKTA DUDU’NUN NE HASTALIĞI VAR?

Henüz 18 yaşında olan Dudu yarışmaya girdiği haftadan beri aldığı yüksek puanlar ile dikkat çekiyordu. Fakat hastalığı sebebiyle haftanın finalinde yüksek puan almasına karşın yarışmadan kısa bir süreliğine çekildi. Hastalığı sebebiyle yarışmaya veda eden yarışmacı şimdi tedavi görmektedir.

Dudu’nun sağlık problemi ve hastalığı ile ilgili bir bilgi verilmedi. İlerleyen bölümlerde konu hakkında programda bir açıklama yapıldığı taktirde haberimiz güncellenecektir.

Gelinim Mutfakta Dudu’ya ne oldu, Dudu geri dönecek mi?

GELİNİM MUTFAKTA DUDU NE ZAMAN DÖNECEK?

Mersin’in Tarsus ilçesinden yarışmaya dahi olan Dudu tedavisinin sonrasında önümüzdeki hafta yarışmaya dönebileceğini belirtti.

GELİNİM MUTFAKTA DUDU AKDEMİRBEY KİMDİR?

8 Mart Pazartesi günü gelinim mutfakta yarışmasına yeni gelen gelin Dudu Akdemirbey oldu. Henüz 18 yaşında olan Dudu 3 ay önce evlendi. Uzun süredir programı takip ettiği için kaynanasını ikna edip programa katıldığını dile getirdi.

Pandemi sürecinde evlendiğini açıklayan Dudu eşi ile ilk tanıştığında eşinin sözlü olduğunu, bunu bildiğini ve sevmediği için çıktığını dile getirirken, kaynana Nuray oğlunun sözlüsünü çok sevdiğini, oğlunun başka biri ile çıkmaya başladığını işitince çok üzüldüğünü açıkça dile getirdi.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.