Gelinim Mutfakta Dudu Kaç Yaşında? Dudu Instagram hesabı nedir, eşi kim?

Kanal D ekranlarının en çok sevilen yarışma programlarından biri olan Gelinim Mutfakta yarışmasının yeni yarışmacısı Dudu Akdemirbey oldu. Gelinim Mutfakta Dudu Instagram hesabı nedir sorusu son günlerde pek çok kişi tarafından araştırılıyor. Peki Dudu'nun Soy adı ne, kaç yaşında, nereli? Gelinim Mutfakta Dudu kim, eşi kimdir?
Takip et
Gelinim Mutfakta Dudu Kaç Yaşında? Dudu Instagram hesabı nedir, eşi kim?
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Güzelliğiyle ve yaşı sebebiyle dikkatleri üzerine çekmeyi başaran Dudu’nun özel hayatı da merak ediliyor. Kendine ve yemeklerine oldukça güvenen yarışmacı tecrübeli gelinlerle yarışacak gücü ve el lezzetini kendinde buluyor.

Gelinim Mutfakta Dudu Akdemirbey Kimdir, Kaç Yaşında?

Mersin’den gelen 18 yaşındaki Dudu Yörük kızı olduğunu açıkladı.

Genç yaşı ile dikkatleri üzerine çeken yarışmacı elinin lezzetli olduğunu iddia etmektedir. Eşi sözlü iken onunla konuşmaya başladığı söyleyen Dudu bütün stüdyoyu şaşırttı. Eşinin sözlüsünü sevmediğini ve bu yüzden onunla konuştuğunu açıkladı.

Keçisi Sakız ile katıldığı yarışmada Seda Sayan’a keçisi Sakız’ı bakması için hediye etti. Kaynanası Nuray Hanım ile yarışmada diğer gelinlere karşı yarışacak Dudu iddialı olduğunu söyledi. Kaynana Nuray Hanım Adana’lı olduğunu söyledi. Kaynana Nuray kazanmaya geldik dedi.

Yarışmaya Mersin’den katılan Dudu, Mersin’de doğdu ve büyüdü. Yarışmanın tecrübeli yarışmacıları Aysun ve Zeynep’in yanında 3 haftadır yarışmada olan Ayten’le mücadele edip bilezikleri almak için yarışacak olan Dudu, kendine ve el lezzetine oldukça güveniyor.

Gelinim Mutfakta yarışmasının yeni yarışmacısı Dudu Akdemirbey, henüz 18 yaşında ve 1 aylık çiçeği burnunda bir gelin. Bu sebeple programın sıkı takipçileri Gelinim Mutfakta Dudu Instagram hesabı nedir sorusunu araştırmaya başladı.

Gelinim Mutfakta Dudu Instagram hesabı nedir? Dudu takipçi sayısı

Gelinim Mutfakta Dudu ve kaynanası Nuray Hanım programa bu hafta yeni katılan yarışmacılar oldu. Kanal D’de yayınlanan yemek yarışma programının geçtiğimiz hafta elenen yarışmacısı Saniye’nin yerine gelen Gelinim Mutfakta Dudu sürpriz girişi ile herkesi şaşırdı. Yeni yarışmacı programa keçisi ile katılması olay oldu. Gelinim Mutfakta Dudu Instagram hesabına ise @duduakdemirbey.1 kullanıcı adıyla ulaşmanız mümkün.

Gelinim Mutfakta Dudu Kaç Yaşında? Dudu Instagram hesabı nedir, eşi kim?

Gelinim Mutfakta Dudu kim, eşi kimdir?

Gelinim Mutfakta Dudu ve kaynanası Nuray Hanım programa yeni katılan yarışmacılardır. Gelinim Mutfakta Dudu’nun tam adı Dudu Akdemirbey’dir. Gelinim Mutfakta Dudu 18 yaşındadır. Gelinim Mutfakta Dudu Yörük kızı olduğunu açıklamıştır. İddialı girişlerinin ardından gelin Dudu el lezzeti ile ilk günden çeyrek altını kazanmıştır.

Gelinim Mutfakta Dudu Kaç Yaşında? Dudu Instagram hesabı nedir, eşi kim?

Kaynanası Nuray Hanım ise Adanalı’dır. Kanal D’de yayınlanmakta olan yemek yarışma programı Gelinim Mutfakta yarışmacısı Dudu yarışmadan kazandığı altınlar ile pandemi yüzünden yapamadığı düğününü yapmak istiyor.

Gelinim Mutfakta Dudu Kaç Yaşında? Dudu Instagram hesabı nedir, eşi kim?

Eşi sözlü iken onunla sohbet etmeye başladığını açıklayan Dudu bütün stüdyoyu şaşırtmıştı. Eşinin sözlüsünü sevmediğini ve bu yüzden onunla konuşmaya başladığını anlattı. Eşi ile genç yaşta evlenme kararı alan Dudu düğün yapamadığı için mutsuzdu. Geçtiğimiz gün yarışmaya gelerek Gelinim Mutfakta Dudu’ya sürpriz yapan eşi Samet Akdemirbey elinde gelinlik ile çıka geldi.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.