Gelin adayı Solmaz Çiros verdiği pozda kilolarıyla dikkat çekti!

Bir dönemler katıldığı evlilik programı sayesinde gündemden düşmeyen Solmaz Çiros, mayolu verdiği pozda görünen kilolarıyla yeniden gündem oldu.
Takip et
Gelin adayı Solmaz Çiros verdiği pozda kilolarıyla dikkat çekti!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Fenomen gelin adayı Solmaz Çiros aldığı kilolarla olay oldu. Seda Sayan’ın sunduğu program ile ünlü olan Solmaz Çiros değişimi ile herkesi şaşırttı.

Kıvrak danslarıyla tanınan ve ünlü olduktan sonra çeşitli yerlerde sahne alan Solmaz Çiros öyle bir değişti ki görenler tanımakta zorlanıyor. Katıldığı bir programda bilerek ve isteyerek kilo aldığını dile getiren Solmaz Çiros son olarak sosyal medya hesabından tatil pozlarını paylaştı.

Gelin adayı Solmaz Çiros verdiği pozda kilolarıyla dikkat çekti!Solmaz Çiros mayosuyla verdiği pozları takipçileriyle paylaşarak sanki düşman çatlattı. Meşhur gelin adayının takipçileri ise Çiros’un kilolarını eleştirdi.Gelin adayı Solmaz Çiros verdiği pozda kilolarıyla dikkat çekti!Bazı takipçiler ise nasıl iyi hissediyorsa o kiloda güzel olduğunu belirterek Solmaz Çiros’a destek oldu.

ARMAĞAN ÇAĞLAYAN’E SERT ÇIKMIŞTI

Gelin adayı Solmaz Çiros verdiği pozda kilolarıyla dikkat çekti!Armağan Çağlayan, YouTube’da yayınlanan programının yeni bölümü için, daha önce katıldığı evlilik programlarıyla ismini duyuran Solmaz Çiros’u davet etmişti. Fakat Çiros, Çağlayan’ın kendisine selam bile vermediğini belirterek programı terk etmişti.Gelin adayı Solmaz Çiros verdiği pozda kilolarıyla dikkat çekti!Çiros açıklamasında “Televizyon programlarına çıktığımda beni dört dörtlük ağırlıyorlar. Ben oraya sorgu masasına gelmedim. Kendine öyle bir strateji oluşturmaya çalıştı. Beni beğenmedi ya da bilmiyorum. Beni beğenmediysen programına neden çağırıyorsun. Çok kırıldım” demişti.Gelin adayı Solmaz Çiros verdiği pozda kilolarıyla dikkat çekti!Gelin adayı yaşadıklarını şu şekilde anlatmıştı: “Biliyorsunuz ki Armağan Çağlayan beni programına davet etti. Ben de kabul ettim.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.