Gelin adayı Hanife, açıldıkça açılıyor

Başını açtığı için eleştirilerin hedefi olan Hanife Gürdal, sosyal medyadan cesur paylaşımlar yapmaya başladı.

İzdivaç programında gelen taliplerini tek tek geri çevirmesi ile şöhreti yakalayan gelin adayı Hanife, şimdilerde yarım milyona yakın takipçisinin olduğu sosyal medya hesabından paylaştığı başı açık fotoğraflarıyla magazin basınında haberlere konu oluyor.

CESUR PAYLAŞIMLAR YAPMAYA BAŞLADI

Başını açtığı için bazı kesimler tarafından eleştiri oklarının hedefi olan Hanife Gürdal, paylaşımlarına aralıksız devam ediyor. Fotoğraflarını yoruma kapatmayan ve zaman zaman kendisini eleştiren takipçilerine de yanıt veren Hanife, bir adım daha öteye giderek daha cesur paylaşımlar yapmaya başladı.

Bir dönem Acun’un kanalı olan TV8’de yayınlanan bir dizide de rol alan Hanife, böylece televizyon dünyasına da ilk adımını atmıştı. Paylaşımlarında fotoğrafların renk ayarıyla oynamayı da ihmal etmeyen Hanife, zaman zaman dikkatli takipçilerine yakalanıyor. Başı açık fotoğraflarını paylaştığı hesabı reklam ajansı gibi kullanan Hanife, ürün tanıtımı yaparak buradan ciddi bir gelir elde ediyor.

NE KADAR İLERİ GİDECEĞİ MERAK KONUSU

Hanife Gürdal, izdivaç programında bir dönem birliktelik yaşadığı Serkan Bağra ile yollarını ayırmıştı. Bu ayrılık sonrası birkaç birliktelik daha yaşayan Hanife, aradığı mutluluğu bulamamıştı. Sosyal medyasından fotoğraf paylaşmaya devam eden Hanife’nin ne kadar ileriye gidebileceği herkes tarafından merak ediliyor.

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı