adplus-dvertising

Geleneksel Kibar Holding 23 Nisan Resim Yarışması sonuçları açıklandı

Türkiye’nin öncü sanayi kuruluşlarından Kibar Holding’in geleneksel hale gelen 23 Nisan Resim Yarışması neticeleri açıklandı.
Takip et
Geleneksel Kibar Holding 23 Nisan Resim Yarışması sonuçları açıklandı
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Kibar Holding’in 6’ncı defa gerçekleştirdiği 23 Nisan Resim yarışması Kibar Holding’in 50’nci Yıldönümü kapsamında ‘Hayal Etmek’ temasıyla yapıldı. 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla yapılan resim yarışması iki senenin sonrasında ilk defa fiziki ortamda yapıldı. Finalistlerin pediatrist ve resim öğretmenlerinden oluşan jüri mensupları tarafından tespit edildiği yarışmanın ödül töreni Kibar Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ali Kibar ve Kibar Holding CEO’su Haluk Kayabaşı’nın katılımıyla gerçekleşti.

Geleneksel Kibar Holding 23 Nisan Resim Yarışması sonuçları açıklandı

23 Nisan Resim Yarışması’nı gelecek kuşakların bilinçlenmesine yönelik sanatla iç içe olan bir proje olarak değerlendirdiklerini söyleyen Haluk Kayabaşı, “Geleceğimizin teminatının çocuklar olduğu bilinciyle onların daha iyi eğitim almalarını sağlayacak, özellikli eğitime erişimin eşitlikçi bir zeminde gerçekleşmesine imkan tanıyacak uygulamaları yaşama geçiriyoruz. Bugün bizi burada bir araya getiren, yarınlarımızın güvencesi çocuklarımızın yaptıkları resimler. O çocuklar ki, her sene gönderdikleri, bizlerle paylaştıkları resimlerle ne kadar doğru yolda olduklarını bizlere gösteriyor, geleceğe dair umutlarımızı artırıyorlar. Bilim ve sanatla uğraşan yeni ve çok kuvvetli bir nesil geliyor. Biz de onların motivasyonunu artıracak projeler ve 23 Nisan Resim Yarışmamız gibi etkinliklerimizle onları teşvik etmeyi sürdüreceğiz” şeklinde konuştu.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.