Gecenin Sessizliğini Dehşete Düşüren Kaza Bozdu!

Şile'de iki aracın çarpışması sonucu 2 vatandaşımız feci şekilde can verdi. Kazaya karışan minibüslerin halleri çarpışmanın şiddetini gözler önüne seriyordu.

Trafik canavarının son adresi İstanbul’un gözde tatil bölgesi Şile oldu. Direksiyon hakimiyetini kaybeden bir sürücünün kullandığı minibüs, yolun karşısına geçerek bir diğer minibüse çarptı. Hafta sonunu tatil bölgesinde geçirmek için minibüse bindikleri belirlenen vatandaşlardan 2’si olay yerinde feci şekilde can verdi. Hastanede tedavi altına alınan iki yaralıdan birinin de durumunun oldukça ciddi olduğu belirtildi.


Hemen olay yerine intikal eden sağlık ve polis ekipleri gördükleri manzara karşısında şaşkınlıklarını gizleyemedi. Araçlardan yola savrulan eşyaların ulaştıkları uzaklıklar kazanın boyutunu gözler önüne seriyordu. Karşı şeride geçerek çarptığı araçta 2 kişinin ölmesine sebep olan sürücü ile ilgili ortaya atılan iddia ise kazanın nedenini açıklar gibiydi. Olay yerine ilk ulaşan görgü tanığının polise verdiği ifadede çarpıcı detaylar vardı.

ALKOLLÜ OLDUĞU İDDİASI VAR

Görgü tanığının ifadesine göre, karşı şeride geçerek minibüse çarpan aracın şoförü aşırı alkollüydü ve konuşmakta dahi güçlük çekiyordu. Hemen polis ve sağlık ekiplerine haber verdiklerini belirten vatandaşın ifadesine göre kazanın şiddeti o kadar yüksekti ki, çıkan ilk seste bomba patladığını düşündüler. Edinilen bilgilere göre alkollü olduğu belirtilen ve kazaya sebep olan sürücü polis tarafından gözaltına alındı.

'Cevap kağıdım sosyal mesafeyi korudu' diyen öğrenci herkesi güldürdü

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı