adplus-dvertising

Geç kaldığı iddiasıyla mesai arkadaşı tarafından sokak ortasında darp edildi

Antalya’da nöbet değişimine geç geldiği iddiasıyla mesai arkadaşı tarafından darp edilen site güvenlik personeli kadın, “İşe geç geldiğim için boğazıma sarıldı. Sol tarafıma yumruk attı. Cuma günü işe gideceğim ama korkuyorum” şeklinde konuştu.
Takip et
Geç kaldığı iddiasıyla mesai arkadaşı tarafından sokak ortasında darp edildi
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Olay, Konyaaltı ilçesi Molla Yusuf Mahallesi’ndeki bir sitenin önünde bayram sabahı meydana geldi. İddiaya göre, bir sitede güvenlik görevlisi olarak çalışan Figen Kaya (40) ile Erkan Ş. arasında nöbet değişimine geç kaldığı gerekçesiyle sözlü münakaşa çıktı. Bir süre sonra E. Ş. bir anda Kaya’nın boğazını sıkıp yumruk attıktan sonra yoluna devam etti. Kadının bağırması üstüne geri dönen şahıs, kadına tekrardan vurmaya başladı. Yere düşen kadının yardım çığlıkları üstüne çevredeki vatandaşlar yardıma koştu. Erkan Ş., tepki gösterdiği vatandaşlar tarafından tekme tokat dövülmeye başlandı. Şahsı vatandaşların elinden araya giren öbür vatandaşlar güçlükle alabildi. Bir süre yerde kalan adam için 112 Acil Çağrı Merkezi’ne yapılan ihbar üstüne olay yerine polis geldi. Kadının şikayetçi olması üstüne Erkan Ş., ifadesi alınmak üzere polis merkezine götürüldü. Erkan Ş.’nin ifadesinin sonrasında serbest bırakıldığı öğrenildi.

Geç kaldığı iddiasıyla mesai arkadaşı tarafından sokak ortasında darp edildi

“Boğazıma sarıldı, yumruk attı”

Yaşadığı dehşet anlarını anlatan Figen Kaya, “Bu sabah maalesef görev arkadaşım tarafından şiddete uğradım. Şiddetin bir nedeni olmaz. Sebep aramak doğru değil bence ama benim görevime geç kaldığımı belirtti. Geç kalmamıştım. Üstüme doğru geldi, kendimi geri çektim. Önce boğazıma sarıldı ve hırpaladı. Sonrasında yere düşürdü ve üstüme atladı. Arkadan saçımı çekti. Sol tarafıma yumruk attı. İmdat diyerek bağırınca Allah’tan bayram namazından çıkanlar müdahale etti. Eğer onlar olmasaydı daha kötü şeyler olabilirdi” şeklinde konuştu.

“İşe gitmeye korkuyorum”

Olay sonrası şikayetçi olduğunu söyleyen Figen Kaya, Erkan Ş.’nin ifadesinin sonrasında serbest bırakıldığını ve can güvenliğinin tehlikede olduğunu belirtti. Kaya, “Şu anda can güvenliğim yok. Ben cuma günü işe gideceğim, bu kişi orada gene beni taciz edip rahatsız edebilir. Aileden biri olmadığı için uzaklaştırma kararı verilemiyor. Bu mesleği yapamamasını ve kartının alınmasını istiyorum. İşe gidersem korkacağım ve tedirgin olacağım. Psikolojik bir rahatsızlığı varsa daha büyük zararlar verebilir” ifadelerini kullandı.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.