Gazişehir’in adı Gaziantep FK oldu

Süper Lig'in yeni takımı Gazişehir Gaziantep FK, bugün yapılan genel kurulda takımın ismini Gaziantep FK olarak değiştirme kararı aldı.

Geçtiğimiz sezon TFF 1. Lig’de şampiyon olarak Süper Lig’de yarışma hakkı kazanan Gazişehir Gaziantep FK, bugün yapılan genel kurulda radikal bir karar aldı. Kulübün ismini Gaziantep FK olarak güncelleme kararı alan kulübün genel kurulunda başkanlığa Mehmet Büyükekşi seçildi. Yaklaşık olarak 3 senedir takımın başkanlığını yürüten Adil Sani Konukoğlu’na ise onursal başkanlık görevi verildi. Yeni başkan seçilen Mehmet Büyükekşi, takımın isminin değişeceğini belirtti.


TAKIMIN YENİ İSMİ GAZİANTEP FK

Mehmet Büyükekşi, “Başkanlık için yaptığım ilk toplantıda takımın ismini değiştireceğimizi söylemiştim. Bu düşüncemize Adil başkan da destek vermişti. Göreve gelir gelmez aldığımız karar sonucu takımın adını şu anda Gaziantep Futbol Kulübü olarak değiştirdik. Konu ile ilgili cumartesi günü de federasyon başkanı ile görüştük. Onlar da bugün veya yakın bir zamanda ara bir yönetim kurulu kararı ile yeni ismimizi onaylayacaklar. Oradan onay geldikten sonra da maçlarımızı artık Gaziantep FK olarak oynayacağız” dedi.

Elon Musk'tan yüzen araba

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı