adplus-dvertising

Gaziosmanpaşa’da bebek arabası hırsızlığı kamerada

aziosmanpaşa’da bir market önünde bulunan bebek otomobilini gözüne kestiren ve yanında çocuk bulunan kadın keşif yaptığı yerde güvenlik kamerasını fark etmedi. Dakikalar sonra hiç bir şey olmamış gibi bebek otomobilini çalan hırsızın o dakikaları güvenlik kamerasına yansıdı.
Takip et
Gaziosmanpaşa’da bebek arabası hırsızlığı kamerada
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Olay önceki gün Gaziosmanpaşa Merkez Mahallesinde yaşandı. Edinilen bilgiye göre cadde üstünde bulunan apartmanda oturan bir aile bebek otomobilini binanın altında bulunan marketin önüne bıraktı. İlk önce çocuğunu eve çıkaran anne daha sonra market sahibini arayarak bebek otomobilinin market önünde unuttuğunu belirtti. Market sahibi daha sonra güvenlik kamerasını inceleyerek bebek otomobilinin çalındığını fark etti.

Gaziosmanpaşa’da bebek arabası hırsızlığı kamerada

Keşif ve hırsızlık anı kamerada

Önceki gün gerçekleşen hırsızlık olayında yanında çocuk bulunan bir kadın ilk önce market önüne bırakılan bebek otomobilini gözüne kestirdi. Bir süre etrafı gözetleyen kadın daha sonra yanında bulunan çocukla beraber markete girdi. Kısa bir müddet marketten hiç bir şey almadan çıkan kadın tekrar etrafı gözetledikten sonra bebek otomobilini alarak oradan uzaklaştı. Etrafı gözetledikten sonra kendisine aitmiş gibi bebek otomobilini çalarak oradan uzaklaşan kadın hırsızın o dakikaları güvenlik kamerasına yansıdı.

Hırsızlık olayı sonrası Market sahibi Serdar Başar, “ O esnada içeride müşterim vardı bende içerideydim. Ben bebek otomobilinin burada olduğunun farkında değildim. Müşteri buraya bırakmış. Bende dolabın önünde duruyordu öbür tarafa aldım. İçeri girip çıktım ben ama gelen giden yoktu. 5 dakika sonra aşağıdan bir kadın ile bir çocuk geliyordu. Normal bir biçimde otomobile bakıp yukarı doğru geçtiler. Ben o esnada içerideyim. Dışarıyı kamerayla izliyorum. Bir daha geri gelip dükkana girdiler. Biraz turlayıp çıktılar. Tuhaf bir hareketleri vardı. Zaten hiçbir şey almadan dışarı çıktılar. Kapıdan çıkınca bebek otomobiline doğru yöneldiler. 15-20 saniye otomobilin etrafında durarak sağı solu gözetlediler. O esnada kamerayı gözlerine kestiremediler. Sonra da bebek otomobilini kendilerininmiş gibi alıp yukarı doğru devam ettiler” şeklinde konuştu.

Gaziosmanpaşa’da bebek arabası hırsızlığı kamerada
Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.