Gaziantep’te özel hastanede yangın çıktı!

Gaziantep’te özel bir hastanenin kardiyoloji bölümünde halen belirlenemeyen sebeple yangın çıktı. Yandın itfaiye ekiplerinin müdahalesiyle söndürdü. , Hastanede tedavi gören 46 hasta tahliye edilerek, şehirdeki öbür hastanelere gönderildi.
Takip et
Gaziantep’te özel hastanede yangın çıktı!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Gaziantep’te özel bir hastanede çıkan yangına itfaiye ekipleri müdahale ediyor.

Merkez Şahinbey ilçesi Tepebaşı Mahallesinde bulunan özel hastanenin kardiyoloji bölümünde halen belirlenemeyen sebeple yangın çıktı.

İhbar üstüne olay yerine gelen itfaiye ekipleri, yangına müdahaleye başladı.

Bu arada hastanede tedavi gören ve dumandan etkilenen bazı hastalar ise hastanenin çatısına uzatılan yangın merdiveniyle kurtarıldı.

Yangın sebebiyle dumandan etkilenen 46 hastanın çevredeki başka hastanelere nakledildiği öğrenildi.

Gaziantep’te özel hastanede yangın çıktı!

VALİLİK AÇIKLAMA YAPTI

Gaziantep Valiliği de özel hastanede çıkan yangına ilişkin yazılı açıklama yapıldı. Açıklamada, klima bölümünden çıktığı değerlendirilen yangında herhangi bir olumsuzluk meydana gelmediği söylenerek şu şekilde dendi:

01 Temmuz 2021 tarihi saat 05.15 sıralarında İlimiz Amerikan Hastanesi’nde yangın çıkmıştır. İlk belirlemelere göre yangının klima bölümünde çıktığı değerlendirilmektedir.

Yangın sırasında toplamda 46 hasta sağlıklı bir biçimde tahliye edilmiş, hastalar arasında zehirlenme vb olumsuzluklar yaşanmamıştır. İncelemeler devam etmektedir.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.