adplus-dvertising

Gaziantep Emniyet Müdürlüğü önünde canlı bomba alarmı!

Gaziantep İl Emniyet Müdürlüğü önünde bomba süsü verilmiş biçimde saldırı girişiminde bulunan bir kişi polisler tarafından yaralı olarak etkisiz hale getirildi.
Takip et
Gaziantep Emniyet Müdürlüğü önünde canlı bomba alarmı!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Gaziantep’te Emniyet Müdürlüğünün önüne gelerek, ‘üstümde bomba var’ diyen şahıs polis ekiplerince vurularak etkisiz hale getirilirdi. O anlar İHA’nın kamerasına anbean yansıdı.

Gaziantap Valisi’nden açıklama

Gaziantep Emniyet Müdürlüğü önünde canlı bomba alarmı!

Gaziantep Valisi Davut Gül sosyal medya üstünden yaptığı açıklamada ”Gaziantep Emniyet Müdürlüğümüzün önünde bomba süsü verilmiş biçimde saldırı girişiminde bulunan bir kişi polislerimiz tarafından yaralı olarak etkisiz hale getirilmiştir. Olay çok yönlü olarak araştırılmakta olup alakalı kişinin çok sayıda adli kaydı bulunmaktadır. Geçmiş olsun” şeklinde konuştu.

Gaziantep Emniyet Müdürlüğü önünde canlı bomba alarmı!

Saldırganın üstünde dron ile bomba arandı

Uyarılara karşın Emniyet Müdürlüğü önünde bağıran bir şahsı polis uzaklaştırmak istedi. İkazlara karşın uzaklaşmayan şahıs polis ekipleri tarafından etkisiz hale getirildi. Defalarca defa ateş edilen şahıs, ağır biçimde yaralanarak, yere yığıldı. Henüz ölmediği söylenen şahsın üstünde dron ile bomba araması yapıldı.
Olay yerinin çevresinde de geniş güvenlik önlemi alındı.

Şahıs üstünde yapılan aramanın sonrasında hastaneye kaldırıldı.

Gaziantep Emniyet Müdürlüğü önünde polisler tarafından vurularak etkisiz hale getirilen şahıs üstünde polisler arama yaptı. Üstünde bomba olmadığı belirlenen şahıs yapılan aramanın sonrasında ambulansa alınarak hastaneye kaldırıldı. Şahsın üstünde ve yere bıraktığı poşette herhangi bir patlayıcı maddeye ulaşılmadı.
Öte yandan ise Gaziantep Valisi Davut Gül ve Emniyet Müdürü Mustafa Emre Başbuğ da olay yerinde inceleme yaptı.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.