Gareth Bale Çin’den “Duble” Teklif Aldı!

Çin’den, Real Madrid’in yıldız futbolcusu Gareth Bale’e, maaşının iki katı teklif geldi.

Real Madrid, bu yazın transfer hedefi olan Paul Pogba’yı transfer edebilmek için Gareth Bale ile yollarını ayırmaya çalışıyor. Real Madrid’i memnun edecek haber ise Uzak Doğu’dan geldi. Söylentilere göre ismi henüz kaynak tarafından açıklanmayan bir Çin kulübü, oyuncuya maaşının iki katını teklif etti. Gallerli yıldız Madrid’de haftalık 530 bin euro maaş alıyor.

Bir dönem yaptığı çıkışla Real Madrid’e transfer olan Bale, burada oynadığı futbolla Madrid taraftarlarını memnun edemedi. Takımdaki yeri günden güne düşen futbolcuyu Zidane’ın da istemediği biliniyor. Zidane, Paul Pogba transferinin tamamlanmasını istiyor ve Bale’in satılmasını bekliyor. Gareth Bale ile ilgilenen birçok kulüp bulunuyor fakat, bu kulüplerin sorunu; Bale’in Real Madrid’de aldığı maaş.

GEÇTİĞİMİZ GÜNLERDE EVLENMİŞTİ

Çin Süper Lig takımları futbolculara ödedikleri yüksek ücretlerle tanınıyorlar. Real Madrid’in Pogba’yı transfer edebilmesi için gereken ücret Uzak Doğu’dan gelebilir. Tabii, geçtiğimiz günlerde çocukluk aşkıyla dünya evine giren Bale, Çin’de yaşamak istemiyor. Henüz 29 yaşında olan başarılı futbolcunun kariyerini Çin’de devam ettirmeyi isteme olasılığı da çok düşük.

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı