adplus-dvertising

Garanti BBVA Güz Konserleri başlıyor

16 Eylül-19 Ekim tarihleri arasında gerçekleşecek olan Garanti BBVA Güz Konserleri’nin ilk bölümünde müzikseverler, rock ve cazın mühim adlarını dinleme olanağı bulacak.
Takip et
Garanti BBVA Güz Konserleri başlıyor
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Geleneksel hale gelen ve ilgiyle takip edilen Garanti BBVA Güz Konserleri’nin ilk bölümü 16 Eylül-19 Ekim tarihleri arasında dört farklı mekanda dinleyicilerle buluşacak. Müzikseverler, rock ve cazın mühim adlarıyla şarkıların keyfini çıkaracak.

Program ve adlar şu şekilde açıklandı:

Blind Festival mühim grupları ağırlayacak
Bu sene ilk defa gerçekleşecek Blind Fest’e indie-rock müziğinin sevilen Belçikalı grubu Balthazar misafir olacak. Lise arkadaşı olan Jinte Deprez ve Maarten Devoldere grubun sevilen şarkılarını dinleyicileriyle paylaşacak. Alternatif rock grubu Dolu Kadehi Ters Tut; farklı tarzlarıyla kendilerine mühim bir hayran kitlesi edinen Perdenin Ardındakiler; Indie rock ve dream pop’un yerli sahnedeki sevilen ekiplerinden The Away Days 16 Eylül Cuma günü 16.00’da Parkorman’da müzikseverlerle buluşacak.

Alexandra Savior İstanbul’da hayranlarıyla buluşacak
14 yaşından beri şarkılar yazan, 2012’de Big Jet Plane cover’ıyla isminden söz ettiren 27 yaşındaki desert-rock müzisyeni Alexandra Savior 17 Eylül Cumartesi, saat 20.30’da Zorlu PSM Turkcell Sahnesi’nde olacak.

Eylül Ergül’ün Performansıyla Nat King Cole Project
Profesyonel kariyerine caz piyanisti olarak başlayan, kısa zamanda kendine büyük hayran kitlesi yaratan meşhur Amerikalı müzisyen Nat King Cole’un zamansız parçaları Eylül Ergün’ün yorumuyla Garanti BBVA Güz Konserleri’nde seslendirecek. 30 Eylül Cumartesi Nardis Jazz Club’ta gerçekleşecek konserde Eylül Ergün’e gitarda Önder Focan, kontrbasta Ozan Musluoğlu, davulda ise Burak Durman eşlik edecek.

Kathy Kosins Band ile caz keyfi
Caz ve soul’un tarihinde iz bırakan ASCAP ödüllü sanatçı Kathy Kosins, 13-14 Ekim tarihlerinde saat 21.30’da Nardis Jazz Club’ta sevenleriyle buluşacak.

Travis
Brit-rock’un efsane grubu Travis 19 Ekim Çarşamba Zorlu PSM Turkcell Sahnesi’nde The Invisible Band albümünü ve hit parçalarını hayranları için seslendirecek.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.