Gamze Özçelik Adını Değiştirdi! Yeni İsmi Zeynep

Uzun bir süredir ekranlardan uzak olan ve kendisini maneviyata adayan Gamze Özçelik ismini değiştirdi. Ünlü oyuncu adını Zeynep yaptı.

Başarılı oyunculuğuyla uzun yıllar ekranlarda yer alan Gamze Özçelik, bir süredir kendisini maneviyata ve iyiliğe atamıştı. Özellikle fakir Afrika halklarının yardımına koşan Özçelik, dini olarak da büyük değişiklikler yaşamıştı.

İddialara göre Gamze Özçelik, adı Kuran’da geçmediği için ekleme yöntemine giderek, Zeynep Gamze Özçelik oldu. Zeynep Gamze Özçelik, yaşadığı büyük değişimi sosyal medya hesabı Instagram’dan da sık sık paylaşmaya devam ediyor. Eski oyuncu isim değişikliğini de Instagram adresinden gerçekleştirerek duyurmuş oldu.

GAMZE ÖZÇELİK KİMDİR?

Gamze Özçelik, Türk oyuncu, sunucu ve model. Maltepe Anadolu Lisesi ve Bilgi Üniversitesi’nde eğitimini tamamladıktan sonra, 1999’da Elite Model Look Ipek güzeli, 2000’de Miss Turkey 2. güzeli seçilmiş ama bir hayır defilesi dışında podyuma çıkmamış, oyunculuğa ağırlık vermiştir.

Gamze Özçelik Adını Değiştirdi! Yeni İsmi Zeynep Gamze Özçelik Adını Değiştirdi! Yeni İsmi Zeynep Gamze Özçelik Adını Değiştirdi! Yeni İsmi Zeynep Gamze Özçelik Adını Değiştirdi! Yeni İsmi Zeynep

Gamze Özçelik Adını Değiştirdi! Yeni İsmi ZeynepGamze Özçelik Adını Değiştirdi! Yeni İsmi Zeynep

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı