Gamze Erçel’e İlginç Mesaj

Geçtiğimiz günlerde doğacak çocukları için baby shower partisi düzenleye Gamze Erçel kızına hayatını kaybeden annesinin adını verdi, ilginç bir mesaj aldı.

Hande Erçel’in kardeşi olan Gamze Erçel anne için gün sayıyor. Doğacak bebeklerine kaybettikleri annesinin adını vereceğini açıklayan Gamze Erçel’e instagram üzerinden ilginç bir mesaj geldi. Kızına Aylin Mavi adını vermeye düşünen Gamze Erçel’e “Duyduğum şey ne kadar doğru bilemem ama bebeğinize annenizin ismini vermek istiyormuşsunuz. Annenizi yaşatmanız çok güzel bir davranış ama bence doğru değil çünkü isimlerin enerjileri vardır. Günümüzde de bunun birçok örneği var. Annenizin hastalığı bebeğinizde devam edebilir. Lütfen o küçük meleğin yaşamını bu kadar tehlikeye atmayın.” ifadelerinin yer aldığı bir mesaj geldi.


Erçel bu mesajı sayfasından paylaşarak, “Böyle bir mesaj okudum. Ne kadar doğru sizce, inanan var mı?” notunu yazarak bir anket düzenledi.

Gamze Erçel daha sonra ise yaptığı açıklamada, “İsminden tabii ki vazgeçmedim arkadaşlar, biraz sakin. Biz ilk ismini koyarken bile Aylin Mavi koyalım ama Mavi ismini kullanalım demiştik. O yüzden şimdi Mavi yazdım.” dedi.


Sungur videosu yayınlandı, teröristlerin korkulu rüyası olacak!

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı