adplus-dvertising

Game of Thrones’un Yaratıcıları Kahve Bardağını En Sonunda Açıkladı

Game of Thrones dizisinin son sezonunda bir kahve bardağı hatası yapılmış ve sosyal medyada aylarca konuşulmuştu. Dizinin yaratıcıları en sonunda suskunluklarını bozdu ve bu hata hakkında açıklama yaptı.
Takip et
Game of Thrones’un Yaratıcıları Kahve Bardağını En Sonunda Açıkladı
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Hiç kuşkusuz sinema ve televizyon tarihine adını altın harflerle yazdıran Game of Thrones, son sezonunda bariz bir kahve bardağı hatası yapmıştı. Dizinin son bölümünde, Daenerys Targaryen’nın önünde bir kahve bardağı unutulmuş, oyuncular, set ekibi ve kurgu ekibi hatayı farketmemişti.

Konuyla ilgili olarak bugüne kadar hiç açıklama yapmayan David Benioff ve Daniel Brett Weiss ikilisi, suskunluklarını en sonunda bozdu. İki isim de bu hatayı kabullendiklerini ve konuyu çok da ciddiye almadan yollarına devam ettiklerini söyledi. Hatta Benioff bu hatayı şakaya vurarak, İran halısı geleneğine gönderme yaptı.

“KUSURSUZLUĞUMUZUN GÖSTERGESİ”

Bunun üzerine Weiss de İran halısı şakasını devam ettirerek, “İran halıları gibi, halıyı yaparken ufak bir hata yapmak bir gelenektir. Çünkü yalnızca tanrı her şeyi mükemmel yapabilir. Dolayısıyla biz de aynı durumdayız. Bu yüzden o kahve bardağını oraya bilerek koydum. Kusursuzluğumuzun bilinçli bir göstergesi olsun istedim” ifadelerini kullandı.

İkili daha sonra kahve bardağı açıklamasında biraz daha ciddileşerek, bu durumun bir hata olduğunu ve o anlarda herkesin sahneyi çekmeye odaklandığını belirtti. Kimse masanın üzerinde bir Starbucks kahvesi olduğunu fark etmemiş ve dizinin final bölümü böyle yayınlanmıştı.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.