Game of Thrones’taki Kahve Bardağını Kimin Bıraktığı Açıklandı

Game of Thrones dizisinin son sezonunda 4. bölümde masada unutulan kahve bardağını kimin bıraktığını Emilia Clarke açıkladı.

Televizyon dünyasının efsanelerinden olan dizisi Game Of Thrones, sekizinci ve son sezonu ile sevenlerine büyük bir hayal kırıklığı yaşatmıştı.

BARDAĞI KİMİN BIRAKTIĞI ORTAYA ÇIKTI

Dizinin beklendiği gibi bitmemesi ardından bir de sahnede unutulan kahve bardağı dizinin sevenlerini çokça kızdırmıştı. Sosyal medyada çok konuşulan kahve bardağını oraya kimin bıraktığı ise meydana çıktı.

EMILIA CLARKE SUÇLUYU AÇIKLADI

HBO’da ekranlara gelen dizinin 8. ve final sezonunun 4. bölümünde dikkatli seyirciler Daenerys Targaryen’in önündeki masanın üstünde çekim esnasında yanlışlıkla konulmuş bir kahve bardağı olduğunu görmüştü. Unutulan kahve bardağı ile alakalı Emilia Clarke suçlanmıştı. Game of Thrones’taki meşhur kahve bardağı skandalının ardındaki sorumlunun kim olduğunu Clarke canlı yayında duyurdu.

Bardağı masanın üstünde unutanın aslında Lord Varys’i oynayan rol arkadaşı Conleth Hill olduğunu duyurdu. ABD’li sunucu Jimmy Fallon’a açıklamalar yapan Clarke şunları kaydetti:

BARDAĞI LORD VARYS (CONLETH HILL) BIRAKMIŞ

İşte gerçek, geçen günlerde Emmy Ödül Töreni öncesi bir parti gerçekleştirmiştik ve o sahnede benim yanımda oturan, Varys’i oynayan Conleth (Hill) beni kenara çekip dedi ki, ‘Emilia, sana bir şey söylemem lazım canım. Kahve bardağı benimdi.’ Onundu! Conleth’in kahve bardağıydı! Öyle söyledi.

Clarke, senaryosunu Emma Thompson ve Byron Kimmings’in kaleme aldığı, Nedimeler’le (Bridesmaids) bilinen Paul Feig’in yönettiği romantik komedi türündeki yeni filmi Bir Şans Daha’nın (Last Christmas) tanıtımı için programa konuk oldu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı