Galatasaray’lı Taraftarların “Fatih Terim” Sevgisi

Tarihinin en başarılı dönemlerinde hep Fatih Terim imzası olan Galatasaray, "Büyük İmparator" lakaplı Fatih Terim'e olan sevgisini sosyal medyaya taşıdı.

Başarı kelimesinin mücadeleyle harmanlanmış ve vücut bulmuş hali olarak tanımlanan “Fatih Terim” ismi şüphesiz Galatasaray taraftarı için çok büyük bir öneme sahip. Bu akşam oynanacak Fenerbahçe maçında, takımını tribünden izleyecek olan Fatih Terim için sosyal medyada taraftar harekatı başlatıldı.


“FATİH TERİM’LE AYNI GÖĞÜN ALTINDA OLMAK YETİYOR”

Galatasaray’ın ulaşabildiği en üst nokta olan UEFA Kupası ve Süper Kupa zaferleri Türk kulüpleri arasından bugüne kadar sadece Galatasaray’a ait bir başarı. Bu başarının baş mimarı ve Galatasaray’a bugün bile en büyük başarıları yaşatma kaygısı içinde olan Fatih Terim, Fenerbahçe ile oynanacak derbi maçında cezası sebebiyle maçı tribünden takip edecek.

Bu durum karşısında Fatih Terim’e destek olmayan Galatasaray taraftarları sosyal medyada İmparator’a destek kampanyası başlattı. Kulübede yerini alamayacak olan Fatih Terim için paylaşımlarda bulunan bazı taraftarlar, Fatih Terim’le aralarında olan bağı Baba-Oğul ilişkisi olarak yorumladı.

Ahmet Şanlı isimli bir taraftar sosyal medya hesabından Fatih Terim’e olan sevgisini “Kulübede olmaması önemli değil. Onunla aynı göğün altında olmak şanlı Galatasaray’a yeter.” derken, Alican Ant isimli bir taraftar da, “Büyük imparator Fatih Terim… Tek başına birçok kulüpten daha çok kupa kaldıran “Büyük İmparator”, yanındayız, yanımızdasın…” paylaşımını yaptı.


Sungur videosu yayınlandı, teröristlerin korkulu rüyası olacak!

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı