Galatasaraylı Mario Lemina Milli Takımda Sakatlandı

Galatasaray'da Gabonlu futbolcu Mario Lemina da sakatlandı. Lemina'nın günü tedavi ile geçirdiği açıklandı.
Galatasaraylı Mario Lemina Milli Takımda Sakatlandı
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Galatasaray’da Lemina da sakatlandı. Gabonlu futbolcunun sağ diz iç yan bağında zorlanma tespit edildi. Sarı kırmızılı kulüpten paylaşılan açıklamada, “Milli takımda geçirdiği sakatlığın sonrasında İstanbul’a gelen Mario Lemina sağ diz iç yan bağındaki zorlanma sebebiyle günü tedaviyle geçirdi.” sözleri yer aldı.

Galatasaray’ın resmi internet sitesinden sakat ve takımda olmayan oyuncuların durumuyla alakalı olarak paylaşılan açıklama şu şekilde:

LEMINA DA SAKATLANDI

“Milli takım kamplarında geçirdikleri sakatlıkların sonrasında İstanbul’a gelen Fernando Muslera bel ağrısı, Ryan Babel sol dizindeki efüzyon (sıvı birikimi) ve Mario Lemina ise sağ diz iç yan bağındaki zorlanma sebebiyle günü tedaviyle geçirdi.

LUYINDAMA’NIN DURUMU SONRA BELLİ OLACAK

Demokratik Kongo Cumhuriyeti’nin Gambiya ile oynadığı karşılaşmada sakatlanarak oyuna devam edemeyen Christian Luyindama’nın sağlık durumu hakkındaki açıklama, futbolcumuzun İstanbul’a gelmesinin ardından yapılacak tetkiklerin sonrasında yapılacak.

Takımdan ayrı özel program uygulanan futbolcularımızdan Şener Özbayraklı salonda, Younes Belhanda ise sahada çalışma yaptı.

  • galatasaray
  • mario lemina
Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.