Galatasaraylı Futbolcular Beşiktaş Derbisinin Ardından Eğlencede!

Süper Lig’in 9.haftasında oynanan Beşiktaş derbisinin ardından Donk, Babel ve Lemina bir doğum günü partisine katıldı.

Süper Lig’in 9. haftasında oynanan Beşiktaş ile Galatasaray arasındaki mücadelenin ardından Ryan Donk, Mario Lemina ve Ryan Babel ortak arkadaşlarının doğum günü partisine katıldı. Kritik bir 3 puanı Vodafone Park’ta bırakan Galatasaray’da futbolcular derbiyi çabuk unuttular. Oynadıkları 9 maçlık periyotta varlık gösteremeyen Galatasaraylı futbolcular eleştirilirken, Ryan Donk, Ryan Babel ve Lemina’nın alınan mağlubiyetin ardından eğlencede görüntülerinin çıkması gündeme oturdu.

DONK ÇOCUĞU AMELİYAT OLDUĞU İÇİN OYNAMAMIŞTI

Galatasaraylı Futbolcular Beşiktaş Derbisinin Ardından Eğlencede!

Süper Lig’in 9. haftasında oynanan derbi mücadelesine çocuğunun ameliyatı gerekçesiyle katılmayan Ryan Donk sosyal medyadan açıklama yapmıştı. Ryan Donk, “Oğlum bugün başarılı bir ameliyat geçirdi ve onun yanında olmalıydım. Bu sebeple bugün derbide sadece tüm kalbim ve inancımla takımımı destekliyor olacağım” ifadelerini kullanmıştı. Sosyal medyaya düşen görüntülerde Babel, Donk ve Lemina’nın bir doğum günü partisine katıldığı ve doğum günü organizasyonunda dansözlerinde sahne aldığı görülüyor. Videoda birisinin Ryan Donk’a, “Kanka geçmiş olsun. Çocuğun nasıl iyi mi?”dediği duyuluyor.

GALATASARAYLI TARAFTARLARDAN VİDEO ESKİ TEPKİSİ

Galatasaraylı Futbolcular Beşiktaş Derbisinin Ardından Eğlencede!

Galatasaraylı taraftarlar sosyal medya üzerinde yayılan görüntülere, “Donk’un oğlu ameliyat oldu. İsterse ameliyat olacağından dolayı gününü ailesi ile geçirdi. Yalan haberi bırakın” gibi tepkiler verdi. haber.com olarak yaptığımız araştırmalarda “Mayalicious90” isimli instagram kullanıcısının doğum günü partisi olduğu ve özellikle Ryan Donk ile yakın arkadaş oldukları öğrenildi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı