Galatasaraylı Bir Taraftar Çocuğunun Adını Falcao Koydu!

Yaz transfer döneminde uzun uğraşlar sonucunda kadroya katılan Falcao hayranlığı devam ediyor. Bir taraftar çocuğuna Falcao adını verdi

Süper Lig’in son şampiyonu Galatasaray’ın ya transfer döneminde uzun uğraşlar sonucu kadrosuna kattığı Falcao’nun etkisi tüm hızıyla devam ediyor. Falcao’nun transfer sürecinde taraftarlar daha gelmeden formalara adını yazdırmıştı. İşletmesine Falcao ismini koyanlar, adak adayanlardan sonra bir taraftar çocuğuna Kolombiyalı yıldızın adını verdi.


25 BİN KİŞİ KARŞILAMIŞTI

Falcao’nun Galatasaray’a gelmesi için taraftarlar yoğun baskı kurmuştu. Adeta dedektif gibi her hareketini takip etmiş, eşinin hesabına yorumlar yapmışlardı. Falcao’nun eşinin mimarını bile takip eden Galatasaraylı taraftarlar, Falcao’nun İstanbul’a gelmesiyle ortalığı yangın yerine çevirmişti. Galatasaraylı taraftarlar Kolombiyalı dünyaca ünlü futbolcuyu havaalanında 25 bin kişi karşılamıştı. Tüm dünyada yankı uyandıran transferin etkileri hala geçmiş değil.

ÇOCUĞUNA FALCAO ADINI KOYDU

Galatasaray’ın büyük uğraşlarla kadrosuna kattığı Falcao’nun etkisi geçmiş değil. Bir Galatasaray taraftarı yeni doğan çocuğuna Falcao ismini verdi.

Sungur videosu yayınlandı, teröristlerin korkulu rüyası olacak!

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı