Galatasaray’ın Yeni Yengesi Lorelei Taron’dan Dikkat Çeken Paylaşım 

Galatasaray’a transfer olması beklenen yıldız futbolcu Falcao’nın sosyal medya üzerinden Muslera’nın fotoğrafına yaptığı yorum Galatasaray taraftarını heyecanlandırdı. Falcao’nun bu yorumunun ardından gözler eşi Lorelei Tarón’a çevrildi. Galatasaray taraftarı, ünlü futbolcunun eşini sosyal medyadan yakın takibe aldı.

Galatasaray yıldız topçu Falcao’yu takıma transfer etmek için şu günlerde yoğun mesai harcıyor. Başarılı futbolcu Radamel Falcao’nun, Galatasaray’la yeni bir sözleşme imzalayacağı Portekiz basını tarafından açıklandı. Galatasaray ile görüştüğü öne sürülen Falcao’nun, sarı kırmızılı takıma transfer olacağı ve sözleşmenin detayları açıklandı.


Bu haberlerin ardından heyecanlanan Galatasaray taraftarı sosyal medyada  Falcao’nıun eşi Lorelei Tarón’a yakın takibe aldı. Tarón’u Instagram’dan takip eden Galatasaray taraftarı geçtiğimiz günlerde Taron’un yaptığı bir paylaşımla heyecanlandı.

ÜNLÜ TÜRK ŞEFİN RESTORANINDAN PAYLAŞIM YAPTI

Önceki günlerde sosyal medya hesabından ünlü Türk Şef Nusret’in Mıami’de bulunan restoranına giden Taron, bu anları takipçileri ile paylaştı. Paylaşımın ardından Galatasaray taraftarı tarafından yakın markaja alınan Taron’un bu paylaşımı “Türk yemeklerinin tadına bakıyorlar.” şeklinde yorumlandı.


Galatasaray taraftarı tarafından şimdiden yenge olarak anılan Talco’nun fotoğrafları taraftarların beğenisini alıyor.

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı