Galatasaray’dan Dev Derbi Hasılatı! 11 Milyon TL!

Süper Lig'in 6. haftasında oynanan ve tüm dünyanın merakla beklediği mücadelede Galatasaray 11 Milyon Lira hasılat yaptı.

Fatih Terim’in cezalı olduğu ve takımın başında olamadığı dev derbi, Galatasaray’ın cebini doldurdu. Her iki takımında 1’er puanı paylaştığı, seyir zevki oldukça düşük olan mücadelede Galatasaray açısından tek olumlu haber maçın hasılatı oldu. Galatasaraylı taraftarların tıklım tıklım doldurduğu Türk Telekom Arena’da seyirci rekoru kırılırken kazanılan para da bir o kadar fazla oldu.


Tüm dünyanın gözlerini diktiği, dünyanın en büyük derbileri arasında gösterilen Galatasaray – Fenerbahçe karşılaşmasında gol sesi çıkmadı. Karşılaşma 1-1 ile tamamlandı. İki takım da 1 puanı paylaştı. Teknik Direktör Fatih Terim’in takımın başında olamadığı mücadelede taraftarlar itici güç olarak stadyumu doldurdu. Türk Telekom Arena’da 11 milyon lira hasılat yapıldı.

5 MİLYON LİRA ÜRÜN SATIŞI

Teknik Direktör Fatih Terim’in takımın başında olamadığı mücadelede taraftarlar itici güç olarak stadyumu doldurdu. Türk Telekom Arena’da 11 milyon lira hasılat yapıldı. Yapılan hasılatın 5 Milyon lirası Galatasaray’ın mağazalarından yapılan alışveriş ile sağlandı. Geriye kalan 6 milyon liralık hasılat ise bilet ve loca satışından geldi. Galatasaray 11 milyon lirayı kasasına koydu.

TÜRK TELEKOM ARENA’DA SEYİRCİ REKORU KIRILDI

Galatasaray ve Fenerbahçe arasında oynanan mücadeleyi izlemeye gelen 51 bin 663 biletli taraftar vardı. Bu seyirci sayısı Galatasaray’ın evi Türk Telekom Stadı’ndaki en yüksek seyirci sayısı olarak kayıtlara geçti.

Elon Musk'tan yüzen araba

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı