adplus-dvertising

Galatasaray’da Yeni Sponsor Anlaşması

Süper lig'in son şampiyonu Galatasaray'da yeni sponsor anlaşmaları gelmeye devam ediyor. Yaz transfer döneminde Falcao ve Lemina gibi isimleri kadrosuna katan Galatasaray yeni sponsorunu açıkladı.
Takip et
Galatasaray’da Yeni Sponsor Anlaşması
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Süper lig’in son şampiyonu Galatasaray’da yeni sponsor anlaşmaları gelmeye devam ediyor. Yaz transfer döneminde Falcao ve Lemina gibi isimleri kadrosuna katan Galatasaray yeni sponsorunu açıkladı. Galatasaray’ın resmi internet sitesinde yapılan açıklama şu şekilde;

Galatasaray’da Yeni Sponsor Anlaşması

Galatasaray SK

Galatasaray Spor Kulübü spor ve eğlence sektörünün önde gelen blokzincir şirketi Chiliz’le yeni bir ortaklığa başlıyor ve türünün ilk örneği niteliğindeki blokzinciri tabanlı etki ve ödül özelliği sunan mobil uygulama Socios.com’a katılan ilk Türk kulübü oluyor.

Paris Saint-Germain, Juventus, West Ham United, AS Roma ve Atletico Madrid gibi Avrupa’nın önde gelen kulüplerinin de kullandığı Socios.com taraftarımıza “Taraftar Token’ı” olarak bilinen dijital varlıklara sahip olma seçeneği sunacak, kulübümüzle daha yoğun etkileşime girme ve daha yakın olma imkanı Türkiye’de bir ilk olacak. Taraftarımız, Socios.com aracılığıyla yapılacak taraftar oylamalarına katılarak kulübümüzle ilgili kararlarda söz sahibi olma imkanı yakalayacak.

Socios.com üyesi bir taraftarımız ne kadar çok token sahibi olursa kulübümüzün oylamaya sunduğu konulardaki yönlendirici yetkisi artacak. Uygulama üzerinden takımımızla ne kadar çok etkileşime girerse özel ve nadir deneyimler için düzenlenecek yarışmalarda ödül kazanarak özel hak ve ayrıcalıklardan kazanma ihtimali o kadar artacak.

Galatasaray’da Yeni Sponsor Anlaşması

Galatasaray Taraftar Token’ıFan Token OfferingTM adlı bir işlem vasıtasıyla 2020’nin ilk çeyreğinde Socios.com üzerinden satın alınabilecek. Taraftarlarımız bu blokzincir sistemi üzerinden aynı zamanda Socios.com’un kendine ait token’ı olan dijital para niteliğindeki Chiliz’i (CHZ) de kullanabilecek ve kriptopara borsaları üzerinden doğrudan uygulama-içi dijital cüzdanlarına aktarabilecek. Yani Taraftar Token’larını satın alma süreci son derece zahmetsiz bir süreç içinde, herhangi bir e-ticaret alışverişinden farksız olarak işleyecek.

Binlerce “Taraftar Token’ı” da, uygulamanın artırılmış gerçeklikte konum belirleme özelliği Token Avı’yla ücretsiz olarak dağıtılacak.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.