Galatasaray’da orta saha transferi konusunda müjde Başkan Cengiz’den geldi

Galatasaray transfer konusunda sessizliğini korurken, taraftarın her fırsatta sosyal medyada dile getirdiği orta saha transferi konusundaki müjde CBS canlı yayınında Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz’den geldi

Galatasaray transfer için görüşmelerini sürdürürken orta saha için müjdeyi başkan hem de canlı yayında verdi.

Katıldığı bir canlı yayında orta sahaya transfer konusuna değinen Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz, “Orta sahayla ilgili çalışmalarımız var, inşallah taraftarı mutlu edeceğiz” sözleriyle müjdeli haberi verdi.
CBC Sport televizyonunda yer alan ve Perviz Musayev ile Elçin Cafarov’un sunuculuğunu yaptığı Türkiye’den Futbol programına telefonla konuk olan Mustafa Cengiz, Azerbaycan halkına ve Netfçi Bakü taraftarlarına selam göndererek sözlerine başladı.

Netfçi eşleşmesini değerlendiren başkan Cengiz, “Hem kardeşinizle maç yapacaksınız, hem de galip veya mağlup olacaksınız. İki duygu bir arada. Şükür ki bize sizinle maç yapmak nasip oldu. Biz bundan çok mutluyuz. Bizim oynadığımız takım, en yakın kardeşimiz. Türk kardeşlerimiz, Azeri kardeşlerimiz. Netfçi’nin her zaman başarılı olmasını isterim. İran’da da Tractor çok başarılı oldu, mutlu olduk. Bu maçtan dolayı çok mutluyuz” ifadelerini kullandı.

“Azerbaycan’dan oyuncu transfer etmeyi düşünür müsünüz” sorusuna yanıt veren Cengiz, “Bizim öz kaynaklarımıza dönmemiz gerekir. Azerbaycan’a, Kazakistan’a, Türkmenistan’a… Bizim scout ekiplerimizin incelemesi gerekir. İnşallah bu yönde çalışmalarımız olacak” diye konuştu.

“ORTA SAHA TRANSFERİ KONUSUNDA TARAFTARI MUTLU EDECEĞİZ”

Orta sahaya transfer konusuna da değinen Cengiz, “İnsanlar mükemmeli bulmak için mücadele veriyor, tam mükemmele asla ulaşamazsınız. Fakat biz santrfor yokken ligin en çok golünü attık, defans yok dendi, ligin en az gol yiyen takımı olduk. Orta sahayla ilgili çalışmalarımız var, inşallah taraftarı mutlu edeceğiz” diyerek sözlerini noktaladı.
.

Haber Etiketleri

Elon Musk'tan yüzen araba

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı