adplus-dvertising

Galatasaray’da Hamza Hamzaoğlu Sesleri!

Yeni Malatya ile 1-1 berabere kalan Galatasaray'da, Levent Şahin'in yoğun eleştiri almsından sonra Hamza Hamzaoğlu sesleri yükselmeye başladı.
Takip et
Galatasaray’da Hamza Hamzaoğlu Sesleri!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Yeni Malatya ile 1-1 berabere kalan Galatasaray’da, Levent Şahin’in yoğun eleştiri almsından sonra Hamza Hamzaoğlu sesleri yükselmeye başladı. Teknik Direktör Fatih Terim’in cezalı olduğu maçlarda yerine kulübede görev alan yardımcı antrenör Levent Şahin’in yoğu eleştiri alması ve performansının beğenilmemesinin üzerine, geçtiğimiz günlerde tekrar gündeme gelen Hamza Hamzaoğlu sesleri yüselmeye başladı. TM Dijital Haber Merkezi’nin haberine göre Galatasaray Hamza Hamzaoğlu ile ilgili kararı bugün verecek. Fatih Terim’in cezalı olduğu haftalarda takımını iyi yönetemeyen ve sorumluluk almayan, yaptığı değişikliklerle tepki toplayan Levent Şahin sınıfta kaldı.

YENİDEN HAMZA HAMZAOĞLU

Yeni Malatya ile 1-1 berabere kalan Galatasaray’da, Levent Şahin’in yoğun eleştiri almsından sonra Hamza Hamzaoğlu sesleri yükselmeye başladı. Yönetimin bu sese kulak verip vermeyeceği bugün yapılacak olağanüstü toplantıda belli olacak.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.